TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Criminal MindsCriminal Minds, Fbi’ın Quantico merkezindeki “davranış analizi ünitesi”ni, buradaki uzmanların ülke çapında işlenen suçlar ile ilgili çalışmalarını, suçluların akıllarının nasıl çalıştığına ilişkin beyin fırtınası yapmalarını ve bu düşünce akışı sonunda suçluyu yakalamalarını anlatmaktadır.


Yönetmenliğini Félix Enríquez Alcalá'nin yaptığı Criminal Minds filminin oyuncuları; Matthew Gray Gubler, A.J. Cook, Joe Mantegna, Shemar Moore, Paget Brewster'den oluşuyor.

Criminal Minds

Criminal Minds izle

Criminal Minds

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Criminal Minds filmi 2011 – ABD yapımı ve Gerilim, Gizem, Polisiye, Suç, Psikolojik türündedir.

Konusu:

Criminal Minds, suçlu beyinleri analiz etmek için çalışan uzman bir grubun maceralarını anlatıyor... Quantico'daki Davranış Analiz Ünitesi'nde çalışan ekip, suçluların profillerini çıkararak, bir sonraki adımlarını tahmin etmeye ve işleyecekleri suçları engellemeye çalışıyor.

Matthew Gray Gubler Amerikalı, aktör, yönetmen, ressam, fotoğrafçı, editör ve eski model. Criminal Minds'ta ki genç dahi Dr. Spencer Reid karakteriyle tanınır. Ayrıca, (500) Days of Summer filminde Joseph Gordon-Levitt'in arkadaşı Paul karakterini canlandırmıştır.

Joseph Anthony "Joe" Mantegna, Jr. (d. 13 Kasım 1947), ABD'li Tony sahibi aktör, film yapımcısı, yazar ve yönetmen. Three Amigos (1986), The Godfather Part III (1990),

Shemar Franklin Moore Amerikalı oyuncu, model, sunucu. 1994-2005 yılları arasında rol aldığı The Young and the Restless adlı dizideki Malcolm Winters, 2005'ten itibaren ise CBS'de yayınlanan Criminal Minds adlı dizideki Derek Morgan rolleriyle tanınmaktadır. Eski bir model olan Moore 1999-2003 yılları arasında Soul Train adlı müzikal şov programının sunuculuğunu yapmıştır.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD Perşembe 01.12.2014 10:00

 

Filmden Resimler

Criminal Minds izle

 

Criminal Minds izle

 

Fragman İzle

Kategori: