TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-Smart'da Bebek Kanalı: Luli TVD-Smart'da Bebek Kanalı


Türkiye'nin faturasız dijital platformu D-Smart yayın yelpazesini gün geçtikçe genişletiyor.

Bebek kanalı Luli, D-Smart dijital platformunda 54. kanalda 15 Ağustos'ta yayına başladı. Luli'de, 0-2 yaş bebeklerin hayal gücünü, görsel ve işitsel zekasını geliştirmeye yönelik renkler, müzikler ve şarkılarla dolu eğlenceli bir dünya var.

Çocukların iki yaşından sonra da rahatlıkla izleyebileceği Luli TV 24 saat yayın yapıyor. Bu kanalın içeriğinde şiddet, ticari amaç gütmek ya da çocuklar için uygunsuz olabilecek hiçbir şeye yer verilmiyor. Luli TV'deki eğlenceli ve öğretici programların amacı, çocukların erken ve sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak, onları gelişimlerinde en yüksek seviyeye ulaştırmak.

Luli TV çocuklara güvenli bir ortam yaratarak, onlara hayal kurma, merak gibi duyguları aşılamayı hedefliyor. Kanalda yer alan programlardan, 'I Can Count' ile çocuklar sayı saymayı, 'Mr. Mix Up' ile çeşitli objelerin ne işe yaradığını, 'Palm Pals' ile beş parmakları ve boyalar yardımıyla hayvanları öğrenecekler. Luli TV, ailelerin bebekler ile iletişimine de katkıda bulunuyor. D-Smart'ın yeni bebek kanalı Luli TV'yi kaçırmayın.


Kategori:

Etiketler: d-smart, d-smart kanalları, d-smart bebek kanalı, d-smart luli tv,