TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-Smart Binicilik Kupası tüm heyecanıyla devam ediyor !D-Smart Binicilik Kupası


Spora olan desteğini her fırsatta gösteren, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun medya partneri D-Smart, 'Bincilik Kupası'nın ikinci ayağını 10 - 11 Kasım tarihlerinde gerçekleştiriyor. Tüm binicilik camiasını bir araya getirecek üç etaplı D-Smart Binicilik Kupası'nın ilk etabı 15 - 16 Eylül tarihlerinde İ.A.S.K.'de gerçekleşmişti.

Tüm katılımcılara açık olan yapısıyla binicilik dünyasının tüm önemli isimlerini biraraya getiren kupanın ikinci etabı 10 - 11 Kasım tarihlerinde İstanbul Atlıspor kulübü'nde koşulacak.

D-Smart Binicilik Kupası, sporcular kadar izleyenleri de birbirinden güzel sürprizlerle konuk edecek. 3000 izleyici kapasiteli İstanbul Atlıspor Kulübü'nde, tüm teknik hazırlığı ve uygulamaları Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından gerçekleştirilecek organizasyona federasyona bağlı kulüplerin büyük bölümü katılacak.

Organizasyon, D Smart platformu 41. kanaldan yayın yapan Türkiye'nin spor kanalı

D spor tarafından hafta içi yayınlanacak. D spor sezon boyunca Türkiye'de düzenlenen birçok organizasyonu yayınlarken, canlı ve bant yayınlar ve özel programlarla biniciliği izleyiciyle buluşturuyor.Kategori:

Etiketler: d smart, d-smart, d-smart kupa, d-smart binicilik kupası, d smart spor,