TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-Smart Canlı İzle, D-Smart Maç İzleD-Smart Maçlarını ve kanallarını izleme seçenekleri.


D-Smart Canlı İzle


D-Smart yayınlarını ve futbol karşılaşmalarını canlı izlemek için tıklayınız.


NTV Spor Radyo dinlemek için tıklayınız.


D-Smart İzleme Seçenekleri

D-Smart platformunda yayın yapan kanalları ve maçları izleyebileceğiniz seçenekler aşağıdadır.

DSMART izle

dsmartblu.com.tr'den Canlı İzleme

D-Smart müşterisi olan yada olmayan herkesin üye olabileceği dsmartblu.com.tr internet sitesi üzerinden D-Smart yayınlarını ve D-smart'ta yayınlanan futbol karşılaşmalarını canlı olarak seyredebilirsiniz. dsmartblu.com.tr internet sitesine üyelik ücretsiz olup, içerik satın alarak maçları vb. yayınları izleyebilirsiniz. dsmartblu.com.tr'de; Film, dizi, çocuk, belgesel, eğlence, spor kategorileri bulunmaktadır. isteizle.com internet sitesi üzerinden kaçırdığınız dizileri vb. programları yayınlandıktan 1 gün sonra tekrar izleyebiliyorsunuz. isteizle.com sitesinden satın aldığınız yayınların ödemesini ise kredi kartı ile online yapabiliyorsunuz. isteizle.com'a gitmek için tıklayınız.

D-Smart Uydu Alıcısı İle İzleme

D-Smart yayınlarını izleyebilmek için bir kaç seçenekten istediğiniz birini seçebilirsiniz. Bu seçenekler aşağıdadır.

D-Smart SD Uydu Alıcısı

D-Smart yayın kalitesinde olan D-smart kanallarının izlenmesine olanak tanıyan uydu alıcılardır.

D-Smart HD Uydu Alıcısı

Yüksek ses ve görüntü kalitesinde olan D-Smart yayınlarını 6 kat daha detaylı izleme fırsatı sunan uydu alıcılardır.

D-Smart HD+ Uydu Alıcısı

D-Smart HD+ uydu alıcıları, D-Smart HD uydu alıcısının kayıt özelliği olanıdır. Yüksek ses ve görüntü kalitesinde zengin içeriği durdurma, geri sarma, kaydetme özelliğine sahip DVD Club içeriğiyle yüzlerce filme ulaşabilme olanağı sunan 3D destekli uydu alıcılardır.

D-Smart Modül

D-Smart yayınlarını uydu alıcınıza takıcağınız D-Smart modülüyle de seyredebilirsiniz.

D-Smart Üyelik Seçenekleri

D-Smart'a üye olabilmek için üç tane seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi aydan aya ödemeli üyeliktir. Bu seçenekler D-Smart uydu alıcısı size kiralık olarak verilmekte ve D- Smart'ı ödemenizi aylık olarak faturalı yapmaktasızınız. Diğer bir seçenekte D-Smart uydu alıcısını satın alıp D-Smart paketini senelik peşin almaktır. Diğer seçenekte ise D-Smart ile birlikte Smile Adsl aboneliği yaparak İnternet ile D-Smart'a birlikte üye olabilirsiniz.

D-Smart Kampanyaları ve başvuru için buraya tıklayınız.

Paket Seçenekleri

Giriş Paketi

Ekran keyfi için Giriş Paketi satın almalısınız. Kanalların HD kalitesinde izlenebilmesi için D-Smart HD ya da D-Smart HD+ cihazınız olmalıdır. D-Smart Paket içeriklerine yerel ve ulusal kanal dahildir.

Eğlence Paketi

Sizde ailenizle iyi vakit geçirmek istiyorsanız Eğlence Paketi satın almalısınız. Kanalların HD kalitesinde izlenebilmesi için D-Smart HD ya da D-Smart HD+ cihazınız olmalıdır. D-Smart Paket içeriklerine yerel ve ulusal kanal dahildir.

Maxi Paket

D-Smart'tan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan paket MAXI PAKET. D-Smart Maxi Paket ile maksimum eğlence. Kanalların HD kalitesinde izlenebilmesi için D-Smart HD ya da D-Smart HD+ cihazınız olmalıdır. D-Smart Paket içeriklerine yerel ve ulusal kanal dahildir.

Full Paket

D-Smart ile Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Full Paket! Kanalların HD kalitesinde izlenebilmesi için D-Smart HD ya da D-Smart HD+ cihazınız olmalıdır. D-Smart Paket içeriklerine yerel ve ulusal kanal dahildir.

D-Smart ile ilgili sık sorulan sorular

D-Smart Nedir?

Dijital platform özellikleri ile normal uydu alıcısı özelliklerini bir araya getiren, ileri teknoloji ürünüdür.

D-Smart'ı satın aldıktan ne kadar süre sonra D-Smart yayınlarını izleyebilirim?

Smartcard aktivasyonu gerçekleşir gerçekleşmez D-Smart'ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hangi kanalları izleyebiliyorum?

D-Smart ile 100'den fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleyebilirsiniz. D-Smart'ın kullanıcılarına özel sunduğu Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Movie Plus, World Fashion, Movie Smart gibi film, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında yetişkinlere yönelik erotik içerikli kanalları ve interaktif kanalları (son dakika ve ekonomi haberleri, hava durumu, günlük fal, oyunlar) izleyebilirsiniz. Ayrıca, Hotbird uydusuna bakan bir çanak anteniniz varsa, yüzlerce yabancı kanalı da şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

D-Smart için en az kaç çanak kullanmam gerekiyor?

Türksat uydusu üzerindeki tüm kanalları ve D-Smart kanallarını izlemek için tek çanak kullanmanız yeterlidir. Birden fazla çanak kurulumu yaptırmanız halinde diğer uydulardaki kanalları da izleyebilirsiniz.

D-Smart'ı hangi uydudan izleyebiliyorum?

Türksat uydusuna bakan bir adet çanak anten yeterlidir. Bunun dışında diğer uydulara bakan çanak antenleri de D-Smart ile kullanabilir ve yayın alabilirsiniz. (örneğin; Hotbird, Eutelsat, Astra, Sirius vb)

Üye numaramı nasıl öğrenebilirim?

Üye numarası; Faturanızın sol üst köşesinde yer alan numaradır.
Üye numaranızı “UYENO Smartkart numaranızı” ekleyip, 2850’ye sms göndererek veya D-Smart Müşteri Hizmetlerini (444 55 65) arayarak da öğrenebilirsiniz.

Fatura tutarımı nasıl öğrenebilirim?

D-Smart fatura bilgilerinizi Online İşlemlerden kolayca öğrenebilir, anında kredi kartınız ile ödeyebilir. Ayrıca fatura tutarınızı D-Smart Müşteri Hizmetlerini (444 55 65) arayarak da öğrenebilirsiniz.Kategori: