TIKLA ARA

Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and LarryBirbirleri için yapmayacakları özveri yoktur. İkisi de itfaiye örgütünün gururu ve gözbebeğidir.


Yönetmenliğini Dennis Dugan'nin yaptığı Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry filminin oyuncuları; Adam Sandler, Jessica Biel, Kevin James, Steve Buscemi, Ving Rhames'den oluşuyor.

Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry

Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry izle

Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry filmi 2007 - ABD yapımı ve Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Chuck Levine (Adam Sandler) ile Larry Valentine (Kevin James) son derece iyi niyetli iki itfaiyecidir. Daima omuz omuza çalışırlar. Birbirleri için yapmayacakları özveri yoktur. İkisi de itfaiye örgütünün gururu ve gözbebeğidir. Dul bir erkek olan Larry’nin tek isteği ailesine kol kanat germektir. Buna karşılık arkadaşı Chuck, “bekarlık sultanlıktır” düşüncesindedir ve bağımsız hayatın tadını azami derecede çıkartmaktan, gününü gün etmekten yanadır. Büyük bir yangında Larry, Chuck’ın hayatını kurtarır. Chuck ona karşı kendisini borçlu hissetmektedir. Öte yandan hukuki bir engele takılarak kendi hayat sigortasına öz çocuklarını mirasçı yapamayan Larry, arkadaşının minnet duygusundan yararlanmaya karar verir. Chuck’ın yapacağı tek şey, resmi evraklarda Larry’nin domestik partneri (ABD’de birlikte yaşayan gay ve lezbiyenlerin yasal haklardan yararlanmak için yaptığı sözleşme) olduğunu öne sürmektir.

Yayın Bilgisi:

28 ARALIK 2013 CUMARTESİ 03:15

28 ARALIK 2013 CUMARTESİ 13:30

Filmden Resimler

Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry izle

 

Damadı Öpebilirsin - I Now Pronounce You Chuck and Larry izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, i now pronounce you chuck and larry izle, d-smart 2014 filmleri, i now pronounce you chuck and larry konusu, damadı öpebilirsin izle,