TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCHSophie hayatında bir değişiklik ister maddi konulardan dolayı elinden bir şey gelmez çünki işsiz bir moda tasarımcısıdır.Bir gün arkadaşının yardımıyla bir görüşmeye gider.


Yönetmenliğini Frédéric Schoendoerffer'nin yaptığı DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH filminin oyuncuları; Karine Vanasse, Eric Cantona, Mehdi Nebbou, Aurélien Recoing'den oluşuyor.

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH İzle

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH 2011 - ABD yapımı  Aksiyon türündedir.

Konusu:Sophie hayatında bir değişiklik ister maddi konulardan dolayı elinden bir şey gelmez çünki işsiz bir moda tasarımcısıdır.Bir gün arkadaşının yardımıyla bir görüşmeye gider. Umduğu sonucu alamayan Sophie, hayalini gerçekleştirmek için switch adlı bir site ismi öğrenir. İnsanların evlerini değiş tokuş yaptıkları bu siteden biriyle anlaşır ve evlerini değiş tokuş ederler. Kısa süre sonra eve gelen polisler onu göz altına alır. Fakat bunun nedenini anlayamaz ve gerçeği kanıtlamak için elinde hiç bir kozu yoktur. Sıra dışı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile dikkat çeken filmde, eski futbolcu Eric Cantona da başrolde yer alıyor. Suç ağının ortasına düşen bir kadının mücadelesini konu almaktadır.

William George (24 Şubat 1966; Şikago, Illinois doğdu), Yunan asıllı ABD'li aktör ve yönetmen. Zane'nin gerçek aile soyadı Tzanetakos'dur. İlk büyük rolünü Geleceğe Dönüş filmi ile kazandı. Billy Zane, Uluslararası ününü Dead Calm filmindeki psikopat Hughie Warriner rolü ile yakaladı. Zane'in 1989 yılında rol aldığı bir diğer yapım ise NBC televizyonu için çekilen The Case of the Hillside Stranglers oldu. 1999 yılından itibaren pek çok film ve televizyon yapımında rolle almaya başlayan Zane, 1997 yılında çekilen Titanic filmi ile adından söz ettirmeye başladı.

Karine Vanasse (24 Kasım 1983 Drummondville, Quebec) Fransız Kanadalı aktris. diye ortaya çıktığı Vanasse belediye işçisi Conrad Vanasse ve Renée Gamache, şimdi onu manager.From kızı genç 9 yaşında gibidir, Vanasse arzusu bir şarkıcı ya da oyuncu bir day.That arzusu haline ifade bir hırs haline Quebec's teen.

Éric Daniel Pierre Cantona, (24 Mayıs 1966 - Marsilya, Fransa) Fransız futbolunun ve Manchester United'ın unutulmaz futbolcularından.Aktif futbol yaşantısını da tamamladığı Manchester United'da beş sezonda 4 Premier Lig şampiyonluğu kazandı. Ayrıca takımının iki kez İngiltere Lig Kupası ve 2 kez de FA Cup başarısında büyük rolü oldu.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV 2 17.02.201300:30

SinemaTV 17.02.201322:45

SinemaTV 18.02.201317:00

SinemaTV 2 18.02.2013 18:45

Filmden Resimler

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH izle

 

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart sinema izle, degis tokus izle, degis tokus oyuncuları, degis tokus konusu, switch filmi izle,