TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Dehşet Treni - Midnight Meat TrainGeceleri metrolarda seri cinayetler işleyen Mahogany (Vinnie Jones), kurbanlarını korkunç şekilde parçalara ayırır.


Yönetmenliğini Ryuhei Kitamura'nin yaptığı Dehşet Treni - Midnight Meat Train  filminin oyuncuları; Bradley Cooper, Vinnie Jones, Leslie Bibb, Brooke Shields, Tony Curran'den oluşuyor.

Dehşet Treni - Midnight Meat Train

Dehşet Treni - Midnight Meat Train  izle

Dehşet Treni - Midnight Meat Train

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Dehşet Treni - Midnight Meat Train  filmi 2008 – ABD yapımı ve Gerilim, Gizem, Korku türündedir.

Konusu:

New York’lu bir fotoğrafçı olan Leon Kaufman (Bradley Cooper), sanat galerisi sahibi olan Susan Hoff (Brooke Shields)’in etkisiyle daha dişli hale gelmektedir Bu sırada bir seri katille yolları kesişen Leon, insanlığın karanlık tarafına şahit olmaya başlayacaktır...Geceleri metrolarda seri cinayetler işleyen Mahogany (Vinnie Jones), kurbanlarını korkunç şekilde parçalara ayırır. Leon’un Mahogany’yle olan ilgisi, kız arkadaşının tüm korkularına rağmen onu metroların içine ve şeytanın ta kendisine doğru çeker; Maya da onla berbaer bu karanlığa sürüklenip gidecektir.

Tony Curran; Glasgow, İskoçya doğumlu aktör. 13 Aralık 1969'da dünyaya gelmiştir. Glasgow'un bilinen R.S.A.M.D. okulu'ndan Mezun olmustur, 1.89 m Boyundaki Tony, kızıl saçlı ve mavi gözlüdür. Aktör küçüklüğünden beri aktör olmak istedigini dile getiriyormuş: Bana çok kücükken sormuslar, Ne olmak istiyorsun? Ben de Actor deyince soran kişi hayretler icinde kalmıs.

Bradley Cooper BD'li tiyatro, dizi ve sinema aktörü. Özellikle oynadığı filmlerde adından sıkça söz ettirmeyi başaran biri. Hangover, Silver Linings Playbook, Limitless gibi yapımlarda yer almıştır.

Brooke Shields Sinemaya 1978 yılında Pretty Baby adlı filmle başladı. Genelevde yaşayan bir çocuğu canlandırdığı ve birçok çıplak sahnenin yer aldığı film, çocuk pornografisinin toplumda sorgulanmasına neden oldu.Asıl çıkışını Mavi Göl filmiyle yapan Brooke Shields, 4 yıl üst üste En sevilen Genç Oyuncu ödülü kazandı. 1983 yılında çalışmaya ara vererek Princeton Üniversitesi'nde Fransız Edebiyatı üzerine eğitim aldı. 1988 yılında sinemaya geri dönerken aynı zamanda televizyon filmlerinde de çeşitli roller almaya başladı.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD Perşembe 27.11.2014 02:00

 

Filmden Resimler

Dehşet Treni - Midnight Meat Train izle

 

Dehşet Treni - Midnight Meat Train izle

 

Fragman İzle

Kategori: