TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The StealBüyük bir hırsız artık soygunculuk işini bırakmak ister . Ancak son bir vurgun için aralarında güvenilmez kardeşi Nicky'nin de bulunduğu eski ekibini toplar.


Yönetmenliğini ndrew Jonathan Sobol'nin yaptığı ve Oyuncuları Kurt Russell, Jay Baruchel, Terence Stamp, Katheryn Winnick, Matt Dillon'den oluşuyor.

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal izle

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2013 - ABD, Kanada Komedi türündedir.

Konusu:

Büyük bir hırsız artık soygunculuk işini bırakmak ister . Ancak son bir vurgun için aralarında güvenilmez kardeşi Nicky'nin de bulunduğu eski ekibini toplar. Bu zor görev esnasında Crunch, kardeş olmanın anlamını sorgulamaya başlayacaktır.

Kurt Russell
1983 senesinden bu yana ünlü aktris Goldie Hawn ile beraber olan aktörün rol aldığı ünlü filmler arasında, Tango ve Cash, Yıldız Geçidi, Asker, Küçük Çin'de Büyük Bela, Poseidon'dan Kaçış ve Vanilla Sky sayılabilir.

Jay Baruchel Ontario
'da yazar Robyne ve antikacı Serge Baruchel'in oğulları olarak doğdu. Taylor adında küçük bir kızkardeşe sahiptir. Babası yahudi, annesi ise bir katoliktir. İrlandalı kökenlere sahiptir. Oyunculuğa 1996 yılında yerel televizyon dizileri My Hometown ve Popular Mechanics for Kids ile başlamıştır. Popular Mechanics for Kids'da Elisha Cuthbert ile birlikte rol almıştır.

Terence Henry Stamp
, İngiliz aktör. Çok önemli bir karakter oyuncusu olan Stamp, Altın Küre, Altın Ayı ve Cannes'da ödüller kazandı, Oscar'a aday oldu.Stamp 1938'te Stepney, Londra'da doğdu ve 2. Dünya Savaşı'ndaki Alman bombardımanı nedeniyle Plaistow'a taşınana dek Canal Road bölgesinde büyüdü.

Katheryn Winnick
1977'de Etobicoke'da doğdu. Ukraynalı bir ailenin çocuğuydu ve akıcı bir biçimde Ukraynaca konuşabiliyordu. Winnick, içlerinde Paramount'un Failure to Launch ve New Line'nin Eğleniş de dâhil olmak üzere birçok yapım şirketi ile çalıştı.

Matthew Raymond 'Matt' Dillon
(d. 18 Şubat, 1964) Akademi Ödülü, Golden Globe ve BAFTA adayı ve SAG ödüllü ABDli aktör, yönetmen ve senarist. 70'lerde başlayan kariyeri, 80'lerde gençlerin idölü olmasıyla devam etti. Çarpışma filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülüne aday gösterildi.

Kanal

Moviesmart Premium HD 05 Mayıs Salı 19:10-20:40

Filmden Resimler

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal izle

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the art of the steal konusu, d-smart 2015 filmleri, the art of the steal izle, dolandırıcılık sanatı izle,