D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > Smart Spor HD & EuroSports HD &NBA TV HD & FIGHT BOX HD
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

sports tv

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
eşkiya46 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart


Kayıt Tarihi: 30-Mayıs-10
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 903

  Alıntı eşkiya46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: sports tv
    Gönderim Zamanı: 30-Haziran-10 Saat 21:21


az önce okuduğum bşr belgeyi yazıyorum arkadaşlar
 
sportstv geliyor
Türk sporuna ve spor yayıncılığına yeni bir soluk ve yaklaşım getirmeyi hedefleyen sportstv, 1 Temmuz 2010 saat 00:00 itibarıyla D Smart 44. kanaldan yayın hayatına başlıyor.
sportstv, Türk sporunun gelişimine, sporun yalnızca izlenmesi değil aynı zamanda benimsenerek yapılmasına, ülkemizde spor denildiğinde yalnızca bir branşın değil, sporun bütünün algılanmasına hizmet etmek amacıyla yola çıkıyor.

sportstv, Türkiye'nin ilk ve tek spor odaklı reklam ajansı Sportsnet'le birlikte, All Sports, SportsM ve VO2 Digital iletişim ajanslarını bünyesinde bulunduran SPORTSNET GRUP tarafından hayata geçiriliyor.

SPORTSNET GRUP, 2006 yılında Doğan TV Holdingle birlikte D Spor kanalının kurucusu olarak faaliyet alanlarını spor yayıncılığı alanına da genişletmişti. Ülkemizde spor endüstrisinin tek yönlü ve futbol odaklı büyümesinin sağlıksız bir spor yapılanması oluşturacağı görüşünde olan kuruluşumuz, farklı branşların da endüstri içerisinde yer alabilmesinin yegane yolunun düzenli bir yayıncıya sahip olmaları ile mümkün olacağına inanmaktadır.

Bu görüş ve inanç doğrultusunda uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetlerini, Bank Asya 1. Lig, Aroma Bayanlar Voleybol Ligi, Aroma Erkekler Voleybol Ligi, Bayan ve Erkek Voleybol Milli Takımlarımızın müsabakalarını, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Teknosa Türkiye Kupası, WTA İstanbul Cup, Türkiye Binicilik Müsabakaları, Türkiye Ralli Şampiyonası, Türkiye Pist Şampiyonası, Türkiye Off-Road Şampiyonası, Türkiye Karting Şampiyonası gibi spor faaliyetlerin yayınlarını gerçekleştirerek ülkemizde bir çok branşın ilk kez düzenli bir yayıncısı olmasını sağlayan kuruluşumuz, bahsi geçen branşların faaliyetlerini geniş kitlelere aktarabilmesine D Spor kanalı vasıtası ile aracı olmuştur.

Bugün gelmiş olduğumuz noktada, spor yayıncılığı konusunda birlikte yola çıktığımız Doğan TV Holding'le yapmış olduğumuz karşılıklı görüşmeler ve projemizin geleceği konusundaki pozitif değerlendirmeler neticesinde, projeye Sportsnet Grup olarak tek başımıza devam etmemizin doğru olacağı konusunda hemfikir olunmuştur. 2010 Şubat itibarıyla tüm sorumlulukları kuruluşumuzun üzerine geçen D Spor kanalı, 01 Temmuz 2010 tarihi itibarıyla D Smart 41. kanaldan sürdürmekte olduğu yayınlarına son verecektir ve 01 Temmuz 2010 saat 00:00 itibarıyla Grubumuzun yeni kanalı sportstv, D Smart 44. kanaldan aynı yayın felsefesi ve içerik yapısıyla yayın hayatına başlayacaktır.
Siz değerli medya mensuplarının bu konudaki iyi dilekleri ve desteği, hedeflerimize ulaşma yolunda bizlere en büyük motivasyon olacaktır.


30.06.2010
Kaynak : Basın Bülteni
 
turkey forumdan öğrendim bakalım ne diyecekler forum admini
 
Yukarı Dön
asihoroz-3426 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE


Kayıt Tarihi: 08-Haziran-10
Konum: kayseri
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 717

  Alıntı asihoroz-3426 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: sports tv
    Gönderim Zamanı: 30-Haziran-10 Saat 21:40


anlaşılan d-sporun yerine geliyor.
yani 41 oluyor 44 anladığım kadarıyla.
eurosports-2 kanalıda 41 e gelsin o zaman.
 
 
Yukarı Dön
UYDU3405 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE


Kayıt Tarihi: 28-Şubat-10
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 367

  Alıntı UYDU3405 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: sports tv
    Gönderim Zamanı: 30-Haziran-10 Saat 21:41


d-smarta digitürk e özendi galiba yeni kanal getiriyoruz diyorlar isim değiştirip tekrar bize sunuyorlar adı yeni kanal geldi oluyor ama giden den hiç bahsedilmiyor bazılarımızda oturup alkış tutuyoruz yenisi geldi diye peki ya gidenin hesabını kim sorucak????
MODÜLLÜ ÜYELİK GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
Adiyos-Ringo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 30-Haziran-10
Konum: Denizli
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7

  Alıntı Adiyos-Ringo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: sports tv
    Gönderim Zamanı: 30-Haziran-10 Saat 22:08


evet arkadaşım dediğine katılıyorum
d-spor oluyor sport tv.
bana sky sports kanalını, eurosports tv kanalını getirsinlerde görüm.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme