D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > UYDU ALICI ARIZALARI VE TAMİRİ
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 3456>

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Bacanak96 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 206

Alıntı Bacanak96 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 19-Ekim-11 Saat 00:12

Orjinalini yazan: eşkiya46

Yeni kanalları D-smart getireceğine benim güvenim var vede bekleme modundayım.Smile
Güvenimiz tamdır ve kanallarımızı merakla bekliyoruzTongue
Yukarı Dön
Eşkiya_01 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 181

Alıntı Eşkiya_01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 20-Ekim-11 Saat 22:34

Yeni kanallar hakkında hala haber olmayışı üzüntü verici bence.
Ümitte mi kalmadı acabaUnhappy
Yukarı Dön
DIGITAL05 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 771

Alıntı DIGITAL05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 21-Ekim-11 Saat 19:18

içimde kanalların geliceğine dair bir umut var
MODÜLLÜ ÜYELİKLER GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
Kasap İsmet Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 230

Alıntı Kasap İsmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 21-Ekim-11 Saat 21:25

Endişenlenmeyin arkadaşlar,
Bekleye bekleye ayaklarımız kök saldı iyice.Embarrassed
Gelecekte bir gün gelecektirBig%20smile
Bu kırmızı perşembe olmasada elbet gününde olmayan  tarihi belli olmayan bir kanal birgün gelecek beklentisi bizleri perişan etmeye devam ediyor.Angry
Yukarı Dön
Onursal Smart
Onursal Smart

Alıntı DIGITAL05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 21-Ekim-11 Saat 22:33

d-smart kanalları elbet bir gün getirecektir bekliyoruz
Yukarı Dön
Lodos Kazım Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 193

Alıntı Lodos Kazım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 22-Ekim-11 Saat 22:29

Orjinalini yazan: Kasap İsmet

Endişenlenmeyin arkadaşlar,
Bekleye bekleye ayaklarımız kök saldı iyice.Embarrassed
Gelecekte bir gün gelecektirBig%20smile
Bu kırmızı perşembe olmasada elbet gününde olmayan  tarihi belli olmayan bir kanal birgün gelecek beklentisi bizleri perişan etmeye devam ediyor.Angry
Neme lazım gelirsede farketmez gelmezsede farketmez.Shocked
Gelirse iyi olur gelmezse daha kötü olur ama ümit var diyorum vede gelişmeler önümüzdeki ay başlar sanırım.Smile
Yukarı Dön
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderim Zamanı: 22-Ekim-11 Saat 22:57

hayat devam ediyor ve kanalların geliceği tarih te belli değil bekliyoruz
Yukarı Dön
_SerDenGeçTi_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı _SerDenGeçTi_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 23-Ekim-11 Saat 00:46

Konu açılarak vede televizyonda 22 kanal geliyor denilip bunun yarısıyla tanışmamız bizi üzüntüye verdi.Ben burada en çok sinema TV 1001 merak ediyorum.Lütfen bu kanalı yayına alınız.Angry
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 127

Alıntı kairi07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 23-Ekim-11 Saat 21:49

dsmartın cıkardıgı kanalları cogunu digiturk aldı.hd sini bile cıkardı.trt h espn clasic espn america sports tv vs vs dsmartta basladı digiye geçti ayrıca hd si bile cıktı.ama dsmart hala yerinde saymaya devam etsin
Yukarı Dön
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderim Zamanı: 23-Ekim-11 Saat 22:48

haksızlık etmiyelim d-smart atılım yapıyor kanal getiriyor biraz geçte olsa bu konuda en çok eleştiren benim ve çok tepki topluyorum ama yiğidi öldür hakkını yeme sözü var digi kaç aydır bir gelişme gösteriyor mu koskoca hayır  
d-smart ta verdiği sözleri zamanında yapsa iyi olurdu
Yukarı Dön
Lampard23 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 85

Alıntı Lampard23 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 07:45

Orjinalini yazan: DIGITAL05

haksızlık etmiyelim d-smart atılım yapıyor kanal getiriyor biraz geçte olsa bu konuda en çok eleştiren benim ve çok tepki topluyorum ama yiğidi öldür hakkını yeme sözü var digi kaç aydır bir gelişme gösteriyor mu koskoca hayır  
d-smart ta verdiği sözleri zamanında yapsa iyi olurdu

buraya yazacağına van'dakş depremi takip et. bırak şimdi d-smartıAngry
Yukarı Dön
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 19:16

benim hangi konuda duyarlı hangi konuda duyarsız davranıcağıma kimse karar veremez ben VAN daki depremi zaten görüyor ve üzülüyorum ama buraya yazmama engel yok üstelik ben yardımda gönderdim bunları bilemezsiniz üstelik kıyamet kopmadı hayat devam ediyor
Yukarı Dön
J@pon_bONito Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10

Alıntı J@pon_bONito Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 21:50

Orjinalini yazan: _SerDenGeçTi_

Konu açılarak vede televizyonda 22 kanal geliyor denilip bunun yarısıyla tanışmamız bizi üzüntüye verdi.Ben burada en çok sinema TV 1001 merak ediyorum.Lütfen bu kanalı yayına alınız.Angry
Sinema tv 1001 kanalını dört gözle beklemekteyim.İhşallah bu akşam gelirmi bu kanal acabaShocked
Yukarı Dön
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Alıntı Kasap İsmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 22:27

Orjinalini yazan: J@pon_bONito

Orjinalini yazan: _SerDenGeçTi_

Sinema tv 1001 kanalını dört gözle beklemekteyim.İhşallah bu akşam gelirmi bu kanal acabaShocked
Bu kanallar kasım ayına sarktı bence.Shocked
Yukarı Dön
HD PVR BODRUM Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 140

Alıntı HD PVR BODRUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 22:42

ARKADAŞLAR KASIM AYININ ORTASINDA YENİ GELECEK KANALLARIN HEPSİ DE EKLENECEKMİŞ NE KDAR DE GEÇ GELİYOR ANLAMIYORUM BU DSMARTI
HDSMARTI HD PLUS PVR İLE DEĞİŞTİR KAMPASININ BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ
Yukarı Dön
Faik AMCA Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 44

Alıntı Faik AMCA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 22:44

Orjinalini yazan: HD PVR BODRUM

ARKADAŞLAR KASIM AYININ ORTASINDA YENİ GELECEK KANALLARIN HEPSİ DE EKLENECEKMİŞ NE KDAR DE GEÇ GELİYOR ANLAMIYORUM BU DSMARTI
Haber gelmesine seviniyorumda paylaşımda kesin kararlı bilgiye ulaşamıyoruz.Umarım sizin dediğiniz gibi olurda kanallarla tanışırız.Shocked
Yukarı Dön
eşkiya46 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 903

Alıntı eşkiya46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 24-Ekim-11 Saat 22:47

Orjinalini yazan: Faik AMCA

Orjinalini yazan: HD PVR BODRUM

Haber gelmesine seviniyorumda paylaşımda kesin kararlı bilgiye ulaşamıyoruz.Umarım sizin dediğiniz gibi olurda kanallarla tanışırız.Shocked
Arkadaşımız doğru söyledi.Gerçeklerle yüzleşirsek bayii bize kasım ayını bekleyin göründe bakın.tam bir şölen var diyor ama nasıl inansam diyorum bilmiyorum.bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim .Bir yandanda hepimiz bir bilgiyi paylaşırsak bilgi kirliliğnde kalmayız arkadaşlar.
iyi forumlarEmbarrassed
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 127

Alıntı kairi07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 25-Ekim-11 Saat 18:00

şölen felan yok.gelcek kanallar belli.dediğin gibi olsaydı şimdiden fragmanları dönmeye başlardı
Yukarı Dön
Davut01 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 212

Alıntı Davut01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 01-Mart-12 Saat 07:52

Ama sinyal kotü    
Yukarı Dön
Ramiz Dayı Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 196

Alıntı Ramiz Dayı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 01-Mart-12 Saat 19:33

olmayan birşey mi var ortada da yorum yapalım
Yukarı Dön
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderim Zamanı: 01-Mart-12 Saat 19:59

yakıştıramıyorum bu yaşanaları d-smarta
Yukarı Dön
Harbi HAKAN Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 764

Alıntı Harbi HAKAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 01-Mart-12 Saat 21:41

Bence bu ay telafi edileceği yönünde ümitlerim var sanki
Yukarı Dön
İstanbul efendisi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı İstanbul efendisi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-12 Saat 12:21

SarılmakBen Dsmart modüllü üyeyim yöneticilerden HD bahçe ve çiçekler ile ilgili bir program olsun  haftalık 3&5 saat gibi olabilir saygılar sevgilerSarılmak
İstanbul efendisi
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 350

Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 16:54

DSMART HD KANAL SAYISI 41 ADET OLDU
Yukarı Dön
UYDU0534 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 149

Alıntı UYDU0534 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 19:04

Evet 2 tp ye bu kadar çok kanalı sığdırdığını dünyadaki diğer platformlar duysa sizlere arkasını dönüp gülerler birde bu sayıları çekinmeden söylüyorsunuz.
D-smart HD adı altında sadece SD kanal yayınlıyor görüntüdeki net olmayışın fakındayız
Yukarı Dön
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 22:38

41 tane HD kanal bu büyük bir atılımdır bence
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 8850

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 22:47

Orjinalini yazan: UYDU0534

Evet 2 tp ye bu kadar çok kanalı sığdırdığını dünyadaki diğer platformlar duysa sizlere arkasını dönüp gülerler birde bu sayıları çekinmeden söylüyorsunuz.
D-smart HD adı altında sadece SD kanal yayınlıyor görüntüdeki net olmayışın fakındayız

Öncelikle merhaba
Gelişen teknolojilerde HD teknolojisinde devrim yaratmaya devam ederken yeni nesil olan HD teknolojisinde yapılandırmalar devam etmektedir.Mutlaka ama mutlaka kalitedeki izlenimlerle  sizlere ulaşıyor olmaktayız.Forum değerlendirmeleri yetkili birimlere ulaştırılmıştır.Hizmetin üyelerimize ulaşmasında daha fazlasıyla özgür eğlenceyi tüm üyelerimize ulaştırmış olmakta mutluyuz.
iyi forumlar
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 8850

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 22:51

Orjinalini yazan: sanalci

DSMART HD KANAL SAYISI 41 ADET OLDU

HD Teknolojisindeki yapılanmalar devam ederken tüm detaylarıyla televizyon devrimindeki görüntü kirliliğini sildik ve çözünürlüklü net görüntüyle sizleri buluşturmak için tüm verileri kullanmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.
HD kanal sayısını dahada yükselterek değişimdeki büyük yeniliklerle sizlerle buluşuyor olucaz.
iyi forumlar
Yukarı Dön
UYDU0534 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 149

Alıntı UYDU0534 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 23:11

Sayın Nasa Mehmet bir tp ye en fazla kaliteli görüntü gerçek HD yayın için en fazla 6-7 kanal konur ki bu bile fazla
Sizin tp ler ise istanbul daki minibüsler gibi tıkış tıkış ve siz bu yayınla netlikten kaliteli görüntüden bahsedebiliyorsunuz.
Yani logolarda HD var diye öyle olduğunu mu sanıyorsunuz eğer ki böyle düşünüyor ve dahada bu tip sıkıştırmalı kanal artışı yapmaya devam edicekseniz üyeler olarak bizler aptal değiliz sadece gerçekleri görüp sizleri ayıplıyoruz
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 350

Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 12-Temmuz-13 Saat 23:22

arkadaşlar  bu konuda başka net görüntüm yok hd yayın izleyemiyorum diye sorunu olan forum üyeleri varsa paylaşımda buluna bilir mı yoksa sadece uyducu arkadaşımızda mı sorun var?
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Sayfa  <1 3456>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme