D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > HD-Smart YARDIM
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <123

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ZeroToLL Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 75

Alıntı ZeroToLL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 13-Nisan-11 Saat 18:14

ben d-smart hd kutusundan çıkan HDMI kabloyu kullanıyorum sizce altın uçlu next HDMI kablo alsam SD yayınlardan aldığım kalite değişir mi ?  
NEXT YE-15000 HD SMART
MAXİ+SİNEMA+HD PAKET
DREAMBOX DM800HDSE
FULL CCAM SERVER
TURKSAT,EUTELSAT,HOTBİRD,ASTRA,SİRİUS,THOR,EUROBİR D
2 ADET 120 CM MULTİFEED ÇANAK
Yukarı Dön
casss Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3

Alıntı casss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 14-Nisan-11 Saat 08:56

next ye 15000 cihazı hakkında kullanıcıların son yorumları ne yönde acaba ??? hd değiştir kampanyasıyla next ye 15000 veya goldmaster 20000 cihazlarından birini alacağım ne tavsiye dersiniz acaba???
Yukarı Dön
lionberkay Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 129

Alıntı lionberkay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 14-Nisan-11 Saat 23:13

Orjinalini yazan: ZeroToLL

ben d-smart hd kutusundan çıkan HDMI kabloyu kullanıyorum sizce altın uçlu next HDMI kablo alsam SD yayınlardan aldığım kalite değişir mi ?  
Kesinlikle değişmez aksine hd yayınlar daha da netleşir.Ben kullanıyorum ve çok memnunum..
BİRGÜN HERKES DSMARTLI OLACAK
Yukarı Dön
m@ny@k Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 224

Alıntı m@ny@k Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 15-Nisan-11 Saat 21:35

Orjinalini yazan: lionberkay

Orjinalini yazan: ZeroToLL

Kesinlikle değişmez aksine hd yayınlar daha da netleşir.Ben kullanıyorum ve çok memnunum..
aynen
Yukarı Dön
casss Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı casss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 16-Nisan-11 Saat 00:02

Orjinalini yazan: casss

next ye 15000 cihazı hakkında kullanıcıların son yorumları ne yönde acaba ??? hd değiştir kampanyasıyla next ye 15000 veya goldmaster 20000 cihazlarından birini alacağım ne tavsiye dersiniz acaba???
Yukarı Dön
casss Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderim Zamanı: 17-Nisan-11 Saat 12:28

arkadaş kimsemi kullanmıyo bu cihazı ??
Yukarı Dön
m@ny@k Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 224

Alıntı m@ny@k Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 17-Nisan-11 Saat 21:43

Orjinalini yazan: casss

arkadaş kimsemi kullanmıyo bu cihazı ??
Arkadaşım cihaz güzel.HD Goldmaster var bende ve memnunum.Size bahsettiğiniz her iki cihazdan birini terch edebilirsiniz.
iyi akşamlar
Yukarı Dön
kairi07 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 127

Alıntı kairi07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 18-Nisan-11 Saat 00:41

hd değiştir kampanyası sadece eski standart dsmart cihazları olanlar için geçerlidir.bilmem fark ettinizmi.etmediniz galiba.
Yukarı Dön
haldir54 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4

Alıntı haldir54 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 15-Eylül-11 Saat 22:29

Bizim d-smart hd bağlandı şuandada maç izliyoruz ama ne zamandır aklımda olan bir sorunu var normal kanallar gibi değil boyutlar kuran kişi tam ekran yaptı ama yazılar falan küçük yani maçda bile futbolcular uzak kalıyor biraz mesela normal bi eurofutbol star kanal d vs normal b kanal boyutlrında değil ben bu boyutu bizm tv nin ekrana göre ayarlamasını nasıl yapıcam 72 ve 56 ekran tüplü tv bizmkisi boyutunu tam bilmiyorum yani demek istediğimi birde şöyle anlatayım bir pc ekranı diyelim 1024x768 ama ekran 1280x720 e ayarlı gibi hd kanallarda bu yüzden yazılar orantısız küçük vs bunu nasıl ayarlarım tam ekrana göre boyutlandırabilirm ? lütfen yardım böyle bir zevki olmuyor
Yukarı Dön
omer123ayan1zx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı omer123ayan1zx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD Smart. Görüşler, sorunlar, tavsiyeler, yorumlar
    Gönderim Zamanı: 25-Eylül-14 Saat 09:03

KARDEŞİM BİZİM UYDU HERKEZİN GİBİ SORUN CIKARTIYOR NE OLABİLİR ACABA ?
SİNYAL KALİTESİ DÜŞÜMÜŞ ONU NASIL YÜKSELTEMİLİRİZ..
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme