D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > KAMPANYALAR
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

5,99 TL.'den başlayan fiyatlarla, istediğini al

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 9276

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 5,99 TL.'den başlayan fiyatlarla, istediğini al
    Gönderim Zamanı: 24-Ocak-10 Saat 21:07

Sayın ADMİN;
 Bizleri derinden bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.
 Üyelerimiz bu yönde paket atlama sistemi ile eğlence dünyasının ayrıcalıklrını yaşamak için iyi akşamlar.
Yukarı Dön
isotik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 27

Alıntı isotik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 5,99 TL.'den başlayan fiyatlarla, istediğini al
    Gönderim Zamanı: 08-Şubat-10 Saat 20:03

DSMART BAŞVURU YAPTIK 40 TL AKTİVASYONU BİR ŞEKİLDE GEÇTİK 5 TANE ALSAN BİR SÜRÜ PARA AKTİVASYON ÜCRETİ TAMAMGELİN BAĞLAYIN DİORSUNUZ ADAMLAR KUTUYLA GELİYOR ÇANAK YOK ÇANAK İSTERSEN KURULUM DAHİL 50 TL PARA İSTİYOR
40 AKTİVASYON + 50 KURULUM 90 LİRA ZATEN BURADA ELEKTRONİKÇİLERE GİT 2 ÇANAKLI UYDU AL KURULUM DAHİL 100 LİRA ALIYORLAR DSMART PAKET KAMPANYASI ADI ALTINDA ELEKTRONİK CİHAZ SATIŞ İŞİNE BAŞLADIYSA DOĞAN HOLDİNG E BU OYUNU YAKIŞTIRAMADIM VERGİ BORÇLARINI BU ŞEKİLDE ÖDEMEYİ DÜŞÜNÜYORSA BUGÜN CUMA CAMİ ÖNÜNDE TOPLAYIM SİZİN ADINIZA

0541 624 07 01
SAYGILAR
Yukarı Dön
Admin
Admin

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 5,99 TL.'den başlayan fiyatlarla, istediğini al
    Gönderim Zamanı: 08-Şubat-10 Saat 20:41

En yeni üyemiz isotik,
Hoşgeldiniz forum köşemize;
Merhaba,
Bu bedeller her iş kolundaki ticari zeminde sistem gereği alınmaktadır.Buna mukabilde D-smart platformunun ilk bir ay tüm kanallar hediyemizdir.D-smart teknik servisine uğrayarak bilgi almanızı öneriyorum.Diğer taraftanda müşteri hizmetlerini arayarak yeterli bilgilendirme statüsünde işlemlerinizi bu kampanya dahilinde yaptırmanızı öneriyorum.Müşteri memnuniyeti Yönetimi adınada Eğlence dünyasının bir numarasında keyfine göre TV izleyerek ayrıcalıkları yaşamanızı tavsiye bulunuyorum.Bu farklılığı yaşamanız sizin için olduğu kadar ailenizide kapsayacak özel ve seçkin kanallarımız vardır.Özel dıgıtal D-smart platformunda sürprizler bitmez.Bitmeyen eğlenceyi kaçırmamanızı istiyorum.Değişim her gün kendine bir yenisini ekleyen platformda ayrıcalıkları bulmanız size birçok meraklarınızın keyfini yaşatacaktır.
İyi akşamlar.
Yukarı Dön
umudum76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı umudum76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 5,99 TL.'den başlayan fiyatlarla, istediğini al
    Gönderim Zamanı: 09-Şubat-10 Saat 11:18

d-smart başvuru sitesinde ücretsiz aktivasyon bölümü var bu aktifmi?ücretsiz kendimiz yapabilirmiyiz aktivasyonu?
Yukarı Dön
umudum76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı umudum76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 5,99 TL.'den başlayan fiyatlarla, istediğini al
    Gönderim Zamanı: 09-Şubat-10 Saat 11:22

ayrıca giriş paketinde pekde gerekli olmayan kanallarınız var bunların yerine daha seyredilebilir kanallar eklense bizler için iyi olur.(pembesmart-fashıon..)
Yukarı Dön
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 09-Şubat-10 Saat 19:11

Aktivasyonu kendiniz yapmanız mümkün değildir.Teknik servisimiz size yapacağı kurulumdan sonra aktivasyon yapılarak  işlemlerinizi  tarafınıza kayıt olacaktır.Bu aktivasyon sonrası D-smart platformunun en iyi abonesi olarak işlemleriniz en üst düzeyde Uydu aracılığıyla kutunuza verilecek veri aktarımı ile bir çok işlemi yapabilme sisteminde olacaksınız.Paket atlama-Loca kanallarından film izleme-Spor paketlerinden günlük maç izleme -Erotik kanal açma-interaktif kanal izlenimi-mail iletişim gibi verisel alışımlar yapılır.Aktivasyon bunun için gereklidir.
Keyfine göre TV ile istediğini al-izlemediğini alma kampanyamızla tanışmanız için müşteri hizmetlerini arayarak sorunlarınızı gideriniz.
Yukarı Dön
Admin
Admin

Gönderim Zamanı: 25-Haziran-10 Saat 20:27

Merhaba,
Kayıtlarınızdaki bilgiler yetersiz olarak görülmüştür.Bilgilerinizi güncellemenizi rica ederim.
Fakat medeniyetler kültüründe anlamasını istediğinizi üyelerimize istenilen literatürde katılımcılık yaparsanız umarım istediğiniz yanıtı alırsınız.Kendi lisanınızla yazarsanız bu lehçe ile düşünülmeyen yanıtlara maruz kalmanıza üzülebiliriz.
Katılımcılığınızı bir hoşsedada yaparak paylaşımınızı dayanışmanın kültürüne dönüştürünüz.
İyi günler.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama