D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > Smart Spor HD & EuroSports HD &NBA TV HD & FIGHT BOX HD
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D Spor Kanal Tanıtımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7284

Alıntı admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 28-Kasım-07 Saat 13:02

Sporun Adresi Spor denince akla gelen her şey D Spor'da. Futboldan basketbola, eskrimden yelkenciliğe kadar bir çok spor dalıyla ilgili son gelişmeler, fikstürler ve yorumlar D Spor'dan takip ediliyor. Sporun yeni adresi D Spor'la tüm sporseverleri hareketli günler bekliyor. D Spor D-Smart 41.kanalda!

Yukarı Dön
blade Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9

Alıntı blade Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 27-Şubat-08 Saat 22:55

D SPOR BENCE COK GUZEL BUTUN MSPRO DALLARINDAKI SON BILGILER ALIYORUZ AMA BAZEN YAYINDA BOZUKLUK OLUYOR O NEDEN OLDUGUNU BILEMIYORUM ARADA  BIR OLUYOR ZATEN NEDEN ACABA....        &nb sp;         &nb sp;         &nb sp;  

SAYGILRIMLA

.                                                                                                                        

Yukarı Dön
blade Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9

Alıntı blade Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 27-Şubat-08 Saat 22:56

Yukarı Dön
bayrahmi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı bayrahmi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 01-Temmuz-08 Saat 13:27

d spor yayınında neden bozukluk var ...sinyalim güçlü olduğu halde neden yayın bozuk?...bunu ayrıca yaban tv,d yeşilçam, tay tv ....v.b. bu kanallardada yapıyor 
Yukarı Dön
seviyorum83 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6

Alıntı seviyorum83 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 21-Şubat-09 Saat 19:17

d spor da bır sorunda mac esnasında oluyor sıpıker once anlatıyor goruntu sonradan gelıyor ben daha olayı cozemedım gıttı
uydu kurdu
Yukarı Dön
bysinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı bysinan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 29-Haziran-09 Saat 22:53

aynen bu sorunun çözülmesi lazım...Smile
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 8850

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 22-Eylül-09 Saat 23:11

D-spor kanalının yayının herhangi bir şekilde netlik problemi olacağını sanmıyorum.Çünkü bu anlattığınız sorunlar benim uydu kutumdaki veri aktarımında olmadığına göre bağlantı sorunları ve veri aktarımındaki kablo dizaynında olacak hatalardır.İletkenlik büyük bir sorundur.Yapılması gereken müdahale veri aktarımındaki aparatlardır.Ondansonraki süreç kutu bağlantıları televizyondaki bağlantı ve ayarlarıdır.
Yukarı Dön
kerembalci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7

Alıntı kerembalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D Spor Kanal Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 20-Haziran-10 Saat 16:43

bir dsporsifresiz olsun turksat 
universalchannel
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme