D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > D-Smart Plus (D-Smart HD PVR)
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

DSMART PLUS HAKKINDA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 183

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSMART PLUS HAKKINDA
    Gönderim Zamanı: 16-Eylül-14 Saat 09:49

Merhaba;
Dsmart Hd Pvr kullanıcısıyım.Bulunduğum sitede merkezi anten sistemi var.Bu sistem bildiğiniz üzere odaya tek prizden geliyor.Fakat Hd Pvr iki uydu kablo girişi istiyor.Ben diğer uydu girişini nasıl yapabilirim.Yönetim balkona vs. yere çanak takılmasına izin vermiyor.Bu konunun bir çözümü varmı acaba.Yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 8826

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSMART PLUS HAKKINDA
    Gönderim Zamanı: 16-Eylül-14 Saat 20:48

Orjinalini yazan: hakan_netci

Merhaba;
Dsmart Hd Pvr kullanıcısıyım.Bulunduğum sitede merkezi anten sistemi var.Bu sistem bildiğiniz üzere odaya tek prizden geliyor.Fakat Hd Pvr iki uydu kablo girişi istiyor.Ben diğer uydu girişini nasıl yapabilirim.Yönetim balkona vs. yere çanak takılmasına izin vermiyor.Bu konunun bir çözümü varmı acaba.Yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle merhaba,

D-smart HD PVR kullanıcıları iki uydu kablo girişi ile hizmet almaktadır.Sistem gereksinimlerinde Merkezi sistemlerde plan krokisi dağılımında her odaya bir kablo girişi onanmış olarak aile bireylerine sunum olmuştur.Burada merkezi sistemlerde iki kablo girişini yan odadan alınacak bir ek ilave kablo desteğiyle birleştirilerek bütünleşmesi sağlanacaktır.burada kablo kirliliği düşünülmesi söz konusu olacaksa merkezi sistem ara koridor sağlayıcılarla tepe tavanla daire dağılımına intibak ettirilerek düzgünlük sağlanır.Diğer taraftanda net görüntüyü sağlamak içinde mesafedeki uzunluk aşaması kablo kalitesini güçlendirerek aparat bileşenleri iletkenlikleri güçlü olan hatla hizmet güzel olacaktır.

Sistemdeki anlayış görüşüne yabancı kalmamak adına lojistik birimlerimiz olan D-smart teknik servis sağlayıcılarından destek almanızı öneriyorum.

Hizmetinizdeki aşamaları bizlerle burada paylaşmanızı dilerim.
iyi forumlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme