D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > HD-Smart CİHAZLARI
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

EPG DE SORUN VAR MI?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 183

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EPG DE SORUN VAR MI?
    Gönderim Zamanı: 27-Aralık-11 Saat 08:26

Merhaba dün akşamdan beri epg açılmıyor,kendiliğinden kayboluyor.Aynı sorunla karşılaşan var mı?
Yukarı Dön
DIGITAL05 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 771

Alıntı DIGITAL05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EPG DE SORUN VAR MI?
    Gönderim Zamanı: 27-Aralık-11 Saat 17:04

MODÜLLÜ üyeler için epg sistemi sadece sinema tv kanallarında çalışmıyor bu bağlamda bir çalışma yapılamaz mı sayın nasa mehmet bey , ben bu durumu yıllar öncede dile getirmiştim.Hala bir çözüm olmaması ise anlaşılır gibi değil
MODÜLLÜ ÜYELİKLER GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 183

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EPG DE SORUN VAR MI?
    Gönderim Zamanı: 27-Aralık-11 Saat 17:17

Ben modüllü üye değilim.Hd smart cihazım var.Fabrika ayarlarına da döndürdüm cihazı ama bir şey değişmedi.Epg açıyorum.Bir sonraki yayını tıkladığımda bilgi yazıyor ve anında kaybolur.
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 8847

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EPG DE SORUN VAR MI?
    Gönderim Zamanı: 28-Aralık-11 Saat 22:03

Orjinalini yazan: DIGITAL05

MODÜLLÜ üyeler için epg sistemi sadece sinema tv kanallarında çalışmıyor bu bağlamda bir çalışma yapılamaz mı sayın nasa mehmet bey , ben bu durumu yıllar öncede dile getirmiştim.Hala bir çözüm olmaması ise anlaşılır gibi değil
Merhaba,
epg çalışmalarında yetersizlik yoktur fakat uydu parametrelerinde kanal frekansları ve güncellemedeki tp çalışmaları olduğundan bu gibi arızaların olması gözükebilir ama bu yapılanma tamamen gelip geçici olarak algılanmalıdır.Sorun not edilmiştir ve hassasiyet bu yönde yetkili birimlerin nezdindedir.Gelişmeler tasarruf edildiğinde bilgi verilecektir.
iyi forumlar
Yukarı Dön
DIGITAL05 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 771

Alıntı DIGITAL05 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EPG DE SORUN VAR MI?
    Gönderim Zamanı: 28-Aralık-11 Saat 22:14

sayın nasa mehmet bey galiba siz modüllü üyelerin sinema tv lerde epg hizmetini alamadığını bilmiyorsunuz.
şubat 2010 dan beri sinema tv lerde epg sistemi yoktur biz modüllü izleyen üyelerde bilmiyorsanız sorun soruşturun
MODÜLLÜ ÜYELİKLER GELİŞTİRİLMELİDİR
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 8847

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: EPG DE SORUN VAR MI?
    Gönderim Zamanı: 28-Aralık-11 Saat 22:40

Orjinalini yazan: DIGITAL05

sayın nasa mehmet bey galiba siz modüllü üyelerin sinema tv lerde epg hizmetini alamadığını bilmiyorsunuz.
şubat 2010 dan beri sinema tv lerde epg sistemi yoktur biz modüllü izleyen üyelerde bilmiyorsanız sorun soruşturun
Sayın dıgıtal,
yukarıdaki metinde ifade ettiğim gibi gündemimizde olup notumuzdadır.Herşey siz yazınca oluyor manası taşıması algılanmasın.Buradaki süreç ve zamanlama önemlidir.Hazırlıkların ve yapılanmadaki çalışmalar sonuç aldığında bilgilendirmeler zaten forumdan yapılır.
Foruma intikal eden tüm sorunlar yetkili birimlere ulaştırlıması hassasiyetimiz içindedir.Süreç kendini şekillendiğinde bilgilendirilirsiniz.
iyi forumlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme