D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > KAMPANYALAR
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

İnternet Fiyatına "D-Smart + İnternet"

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin


Kayıt Tarihi: 21-Eylül-09
Konum: Türkiye
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 8854

  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İnternet Fiyatına "D-Smart + İnternet"
    Gönderim Zamanı: 06-Ocak-14 Saat 21:06


Limitsiz internet + D-Smart keyfi internet fiyatına! Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.dsmart.comr/Kampanyalar/internet-fiyatina-d-smart--internet
 
İnternet Fiyatına "D-Smart + İnternet"
İnternet ve TV keyfi bir arada! D-Smart Net İnternet hizmetine ve zengin D-Smart içeriğine birlikte çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Giriş, Dizi, Sinema, Spor, Süper ve Mega paketlerine, SD, HD ve HD+ kutu ile limitli veya limitsiz İnternet seçenekleriyle bir arada paket oluşturarak sahip olabilirsiniz. Üstelik dilerseniz, limitsiz İnternet tarifeleri ile birlikte BLU Sinema veya BLU Spor ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz.
FİYATLAR

 
 
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin


Kayıt Tarihi: 21-Eylül-09
Konum: Türkiye
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 8854

  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İnternet Fiyatına "D-Smart + İnternet"
    Gönderim Zamanı: 06-Ocak-14 Saat 21:09


KAMPANYA DETAYLARI
D-Smart BLU Nedir?

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den ve iPhone üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.

D-Smart BLU’ya nasıl erişirim?

D-Smart BLU’ya bilgisayarınız ya da laptopunuzdan www.blu.dsmart.com.tr adresine bağlanarak izleyebilir ya da İPad’inize, iPhone’nunuza D-Smart BLU uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz.

D-Smart BLU internet kotamı etkiler mi?

D-Smart BLU internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz sürece internet paketinizin kotası etkilenecektir.

Önemli: D-Smart BLU aboneliğiniz dahilinde izleyeceğiniz kanallar ve içeriklerin tamamı sahip olduğunuz internet paketinizin kotasını kullanmaktadır. Beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin internet paketlerinin limitsiz olması önerilmektedir.

D-Smart BLU ne kadar mobil data tüketir?

D-Smart BLU’ya mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir.

Önemli: D-Smart’a bilgisayarınız iPad’inizden ya da iPhone’nunuzdan Wi-Fi noktalarından erişmediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin GSM operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

D-Smart BLU’yu hangi mobil cihazlarda kullanabilirim?

D-Smart BLU servisi mobil olarak laptop, iPad, iPhone cihazları üzerinden kullanabilir. (D-Smart BLU IOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 4.0 ve üzeri IOS versiyonuna sahip olması gerekmektedir.)

Kampanya Koşulları nedir?

Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup 31 Ocak 2014 tarihine kadar ve sadece yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 40 TL D-Smart Aktivasyon bedeli ve 36TL D-Smart Net aktivasyon bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-SMART ( TV) İç kurulum bedeli 40 TL olup aylık peşin olarak ilk faturaya veya istenirse 24 ay boyunca ayda 2 TL faturaya yansıtılır. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart Net kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında fiyat olarak yüksek paketlerden , alt paketlere geçilemez, alt paketlerden üst paketlere geçiş yapılabilir. D-Smart, ticari nedenlerle, kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Dış kurulum ve kullanılacak ekipman tüketiciye aittir. Kampanya D-Smart uydu alıcısı stoklarıyla sınırlıdır. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. D-Smart kutusu ve modem değişikliği yapılamaz. D-Smart Kutu (uydu alıcısı) ve modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; modem ,uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmek, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (SD uydu alıcısı için 150 TL, HD uydu alıcısı için 300 TL HD Plus uydu alıcısı için 450 TL, Kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL) ödemekle yükümlüdür. Limitli tarife seçenekleri için limit aşım ücreti her MB başına 0,012451 TL’dir. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Kampanya 24 ay taahhütlüdür

Kampanya süresince paket değişikliği yapabilir miyim?

D-Smart+İnternet kampanyasında internet paketinde üst paketlere geçilebilir, alt paketlere geçilemez. TV paketinde bir defaya mahsus olmak üzere başlanılan pakete dönüş yapılabilir.

D-Smart BLU+İnternet kampanyasında BLU paketinde değişiklik yapılamaz. İnternet paketinde üst paketlere geçilebilir.

Kampanya bitiminde ücretlendirme nasıl yapılıyor?

Her iki kampanya için de 24 aylık indirim süreci sona erdiğinde, yürürlükte olan tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz.

İnternet için kotamı aştığımda ne kadar öderim?

Her bir MB için kota aşım ücreti 0,012451 TL’dir. Aylık maksimum fatura tutarı (aylık tarife ücreti + kota aşım ücreti) 108 TL’dir.

Modem ücreti ne kadardır?

Kampanyalar modemli sunulmaktadır ve modem mülkilyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir. Kablolu modem için aylık 1TL, kablosuz modem için aylık 2TL kullanım bedeli abonelik süresince faturaya yansıtılır. Aboneliğin herhangi bir sebeple sona erdirilmesi durumunda D-Smart’a iade edilmesi gerekir.

D-Smart Net modem mülkiyeti hakkında bilgi alabilir miyim?

Modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir.

Belirtilen ücretler dışında ekstra bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart Net faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?
 
 
Limitsiz internet + D-Smart keyfi internet fiyatına! Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/internet-fiyatina-d-smart--internet
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme