D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > KAMPANYALAR
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Harbi HAKAN Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 769

Alıntı Harbi HAKAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 02-Şubat-14 Saat 21:22

Kampanyalarda esneklik olabilirmi olur ama burada abone alarak kolaylığa biraz esneklik çoğaltılması lazım diyorum
Yukarı Dön
**G e C e C i** Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı **G e C e C i** Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 00:03

Kampanyalarda zorluklar görüyorum taraflı olarak dediğiniz gibi esneklik konusunda katkılı destekler olursa kampanya tutar.1 aylık seyir bedava niteliği beni mesela cezbetmiyor çünkü bu bedavada spor oalrak d-smartta spor  kanalları az buda beni etkiliyor.yani dıgıtürk bedava hikayesinde en azından 10 tane spor kanalının olması beni cezbediyor fakat kampanyadaki esnekliğin olması beni düşündürüyor birde pahalı olması tamamen talebimi öldürüyor.
etkili bir kampanya ancak esneklik politikasındaki duyumları paylaşırsanız belki sorusuna çözümlemiş oluruz arkadaşlar
Yukarı Dön
_M e T e H a N_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12

Alıntı _M e T e H a N_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 00:07

Burada cezbedici kampanyalar var fakat d-smartta spor kanalı yok.böyle olunca kampanyanın hedefi olmuyor.yetkililerin bu konuda spor kanallarını çoğaltması lazım acele olarak
Yukarı Dön
KaraDayı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 43

Alıntı KaraDayı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 00:27

Orjinalini yazan: _M e T e H a N_

Burada cezbedici kampanyalar var fakat d-smartta spor kanalı yok.böyle olunca kampanyanın hedefi olmuyor.yetkililerin bu konuda spor kanallarını çoğaltması lazım acele olarak

merhaba arkadaşlar
hakikaten burada d-smartta tek eksiklik spor kanallarının yetersizliğidir.Şimdi ben bu kampanyadan faydalanmak istesem mesela sinema kampanyası bana uymaz ama spor kampanyası uyar. fakat lig tv den bir spor kanalının olmaması bir kayıp. onu bıraktık bugün soçi 2014 kış olimpiyatlarına bakıcam bu seferde euro sports kanalı yok buda kayıp bir taraftanda kış olimpiyatlarını TRT veriyor oda artistik patinaja rtük yasağı getirdi oda kayıp onuda bıraktık hadi spor kanallarında kayıplar çok yani
herşeyden önce bzileri cezbedecek kampanya bedavaları yetersiz bencedeConfused
Yukarı Dön
AvukaT-SerkaN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 19

Alıntı AvukaT-SerkaN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 00:39

Orjinalini yazan: KaraDayı

Orjinalini yazan: _M e T e H a N_

merhaba arkadaşlar
hakikaten burada d-smartta tek eksiklik spor kanallarının yetersizliğidir.Şimdi ben bu kampanyadan faydalanmak istesem mesela sinema kampanyası bana uymaz ama spor kampanyası uyar. fakat lig tv den bir spor kanalının olmaması bir kayıp. onu bıraktık bugün soçi 2014 kış olimpiyatlarına bakıcam bu seferde euro sports kanalı yok buda kayıp bir taraftanda kış olimpiyatlarını TRT veriyor oda artistik patinaja rtük yasağı getirdi oda kayıp onuda bıraktık hadi spor kanallarında kayıplar çok yani
herşeyden önce bzileri cezbedecek kampanya bedavaları yetersiz bencedeConfused

Taraflı olarak katılıyorum sizlere ve bende sizlerle benim fikirlerimle katılmak istedim
Mesela euro sports kanalı gitti d-smart gözden düştü.
yetersiz spor kanallarıyla etkili bir yayın yok
kampanya da sadece sinema paketiyle beni hiç etkilemedi tabikideConfused
ama burada iyileştirme yapılıp mesela italya sports kanalları getirilip kış olimpiyatlarını seyretmek lazım.
birde bu sene yaz olimpiyatları var işte al sana bir kazık daha yani burada d-smart sporda geri kaldı
nerede kaldı spor kampanyası diyeceğim bende
olmaz olmazların sorunu spor kanalları
olmazsa kampanya tutmaz
kış olimpiyatlarını seyredemiyoruz
yaz olimpiyatları var iki ay sonra oda aynı
kampanya coz haydi hayırlısı yaniConfused

Yukarı Dön
osman karakartal Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 218

Alıntı osman karakartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 00:50

Sorun sadece spor kanallarıyla sınırlımıdır acaba
hayır esas olan internet olayı yani abone olucaz bu sefer karşımızda taahütümüzün olması bu kampanyayı etkiliyor.mesela benim taahütüm var nete ayrılmam mümkün değil ayrılsam kayıplarım çok ama etkili kampanyalar bekliyoruz d-smarttan acil
Yukarı Dön
karadenizli-REİS Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 36

Alıntı karadenizli-REİS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 01:09

kampanyalar var ama bedavalar yok
tabikide olmaz çünkü spor kanalları yetersiz

Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 8854

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 01:18

Öncelikle merhaba değerli arkadaşlar;
Yetersizlik yoktur veya spor kanallarımız yoktur meselesinde sıkıntı yoktur.Kampanyalarımızda düşler sahnesi olarak adlandırdığımız avrupa futbolu kampanyamızda vardır.Erişim noktasında D-smart spor branşlarında birçok sayılı dalda smart spor HD kanallarımızla hizmetinizdeyiz.La liga ligiyleyle NTV spor Smart HD kanalıyla sizlerleyiz.tenis ve amerikan futbolu ve güreşiyle Fox sports HD kanalıyla yine sizlerleyiz.Dünya NBA Ligiyle her gece sizlerle basketbol ligi evinizde canlı performansla beraberiz.dilek ve temennilerinizde bedava talepleriniz için hemen müşteri hizmetlerini arayarak kampanylarımızdan yararlanmanız mümkündür.
Diğer taraftanda esneklik politikasında açık değerler vardır.
Mutlaka ama mutlaka hizmetteki verilerle sizlerle buluşuyor olucaz
iyi forumlar arkadşlar
Yukarı Dön
m@ny@k Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 224

Alıntı m@ny@k Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 01:23

Euro sports kanalı en büyük kayıptır bence
kış ve yaz olimpiyatlarına nereden bakıcaz şimdi
trt bize yetmiyorDisapprove
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 183

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 11:39

YANİ EUROSPORT OLAMAYAN BİR SPOR PAKETİ OLAMAZ.ÇOK BÜYÜK KAYIP OLDU.TELAFİ OLACAK GİBİDE GÖZÜKMÜYOR
Yukarı Dön
Faik AMCA Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 44

Alıntı Faik AMCA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kampanya güncellemeleri Hk görüşlerimiz
    Gönderim Zamanı: 03-Şubat-14 Saat 18:04

Spor dallarından ziyade spor kanalının yeniden yapılanması ve iyileştirilmesi gerekli.
Hangi spor paketiyle kampanya olur bilemiyorum bende
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme