D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > İP TV (IP TV & IPTV) > Uydu Haber Portali
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

TİVİBU da gelişen en son haberler

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
asihoroz-3426 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE


Kayıt Tarihi: 08-Haziran-10
Konum: kayseri
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 717

  Alıntı asihoroz-3426 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TİVİBU da gelişen en son haberler
    Gönderim Zamanı: 15-Ocak-15 Saat 20:51


Türk Telekom Grubu, televizyon yayıncılığı alanında iddialı adımlar atıyor. Televizyon izleme alışkanlığını tamamen değiştirerek kullanıcıya farklı bir TV izleme deneyimi sunan Tivibu, IPTV’den sonra uydu yayınlarına da başlayarak daha geniş kitlelere ulaşacak. Tivibu, uydu üzerinden 4K çözünürlüğe kadar çıkabilecek yayınları, IPTV’nin Durdur İzle-Geri Al İzle, Tekrar İzle gibi özellikleri ve dört ekrandan sunacağı farklı destekleyici uygulamaları ile Türkiye’de televizyon yayıncılığında yeni bir dönemi başlatacak.
Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından birisi olan UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin yayın haklarını alan Türk Telekom Grubu, Tivibu’nun gelişmiş özellikleri ile futbolseverlere yepyeni bir futbol keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.
Türk Telekom Grubu’nun yayıncılık alanındaki vizyonu ve attığı yeni adımlar, Türk Telekom Grubu CEO’su Rami Aslan, Grup Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir ve Grup Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun'un ev sahipliğinde düzenlenen bir basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantıya Türk Telekom Grubu’nun iş ortağı TRT Genel Müdürü Şenol Göka da katıldı.

TV yayıncılığı, Türk Telekom’un ana faaliyetlerinden biri oluyor”
Türk Telekom Grubu CEO’su Rami Aslan, Türkiye’de TV yayıncılığında yeni bir dönem başlattıklarını ve sektörü yeniden şekillendirmeye kararlı olduklarını söyledi. Aslan sözlerini şöyle sürdürdü:
“Türk Telekom Grubu olarak nihai amacımız, müşterilerimize alanında en iyi hizmetleri ilk ve en hızlı biçimde sağlamak. Bu yaklaşım, entegrasyon yolculuğumuzun da temelini oluşturuyor.
2009’dan bu yana Tivibu ile televizyon yayıncılığı alanında fark yarattık. Şimdi de bu alana daha fazla yatırım yapma kararı aldık.Artık televizyon yayıncılığı tüm boyutlarıyla Türk Telekom’un ana faaliyetlerinden biri olacak.
Türk Telekom Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda olduğu gibi liderlik vizyonumuzla Türkiye’deki televizyon yayıncılığı sektörünü de yeniden şekillendireceğiz.
Hedefimiz tüm Türkiye’nin ayrıcalıklı TV yayıncılığı hizmetinden faydalanması. Tivibu ile birlikte, Türkiye’de her eve ulaşmayı yani 20 milyondan fazla haneyi hedefliyoruz.”
Misyonumuz sektörün standartlarını yükseltmek

Türkiye için daha fazla ‘değer’ ve ‘sinerji’ yaratmak için ‘Bireysel ve Kurumsal segment’lerden oluşan yeni entegre yapının oluşturulduğunu belirten Grup Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir “Yeni entegre yapı içerisinde Türk Telekom Grubu’nun bireysel hizmetlerine bağlı tüm mobil, sabit telefon, geniş bant internet ve son olarak televizyon birimlerinin yönetimini üstlenmiş bulunuyorum. Bu bağlamda, hem Türk Telekom Grubu hem de benim adıma son derece heyecanlı ve verimli bir yıl olacak. Tamamen müşteri odaklı olan bu yeni organizasyon, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını teknoloji ve lokasyon bağımsız karşılamaya yönelik bir yapı. Bu yeni yapıda, sabit ve mobil hizmetleri tek elden, entegre biçimde sunarken; yepyeni servis ve ürünleri de müşterilerimizle buluşturacağız. TV yayıncılığı bireysel segment altında bu yeni odağın en yenilikçi alanlarından biri olarak ana iş kollarımız arasında çok önemli bir yer tutacak. Bunun için de, TV yayıncılığı konusundaki hizmetlerimizi çeşitlendirerek hedeflerimizi büyütüyoruz. UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın haklarını almış olmamız, Grubumuzun televizyon yayıncılığı alanındaki çalışmalarını daha üst noktaya taşıyacak önemli bir kazanım. Bu alandaki öncelikli odağımız sektörde uygulanan standartları yükseltmek olacak” diye konuştu.
Tivibu, futbol izleme deneyimini farklılaştıracak
Tivibu’nun, Avrupa futbolunun yeni adresi olacağınısöyleyen Grup Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun ise şunları aktardı:
“Dünyanın en değerli spor olaylarından ikisini; IPTV’nin yanı sıra uydu teknolojisi üzerinden sunacağız. Türk Telekom’un güçlü altyapısı ve teknolojisiyle; futbol izleme deneyimini tamamen farklılaştıracağız. Futbolseverler artık maç saatinde ekranın karşısında olmak zorunda değiller, Tivibu’nun ‘Tekrar İzle’ özelliği ile diledikleri maçı istedikleri zaman izleyebilecekler. Maçın en heyecanlı yerinde ekran başından ayrılmak zorunda kalan futbolseverler, Tivibu’nun IPTV’deki ‘Durdur İzle’ özelliği ile maç heyecanına kaldıkları yerden devam edebilecek. Tivibu’nun ‘Geri Al İzle’ özelliği sayesinde sporseverler IPTV’de canlı yayını geri alabilecek, en heyecan verici anları defalarca izleme fırsatı bulabilecek. Sporseverler, Tivibu’nun Türkiye’de bir ilk olan Spor Mozaik kanalı sayesinde IPTV’de 6 yayını aynı anda izleme imkânı elde edecek. HD maç yayınlarımızı sürdüreceğiz ve uydu yayınlarında bazı maçlarda 4K çözünürlüğüne ulaşacağız. Futbolseverleri, en ünlü spor yorumcularından maçları dinleme seçeneğiyle tanıştıracağız. Güçlü teknoloji altyapımız ve özel içeriklerimiz ile Türkiye’deki televizyon yayıncılığını geliştirerek, sektöre bu alanda da öncülük etmeye devam edeceğiz.”
Türk Telekom’un TRT ile yapılan iş birliğiyle, UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin Salı ve Perşembe günleri oynanacak birer maçı TRT üzerinden açık kanalda da Tivibu ile eş zamanlı yayınlanacak.
Konuyla ilgili basın toplantısında konuşan TRT Genel Müdürü Şenol Göka şunları söyledi:
“Yedi kıtada futbolseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği bu iki büyük organizasyonu TRT ve Tivibu ortaklığıyla Türk futbolseverlerle buluşturacak olmaktan dolayı mutluyuz. Bu iş birliğinin her iki taraf için ve Türk futbolu için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”
Yukarı Dön
Salih demircioğlu Açılır Kutu Gör
Adviser Smart
Adviser Smart


Kayıt Tarihi: 17-Mayıs-10
Konum: Eskişehir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1547

  Alıntı Salih demircioğlu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TİVİBU da gelişen en son haberler
    Gönderim Zamanı: 15-Ocak-15 Saat 20:53


D-smartında hiç umurunda değil bence ve bu ortamda herkes anladım kadarıyla 3 veya 4 platforma üye olucak veya hepimiz tivibuya gideceğiz forumdaşlar
Yukarı Dön
Muhtar Rıza Açılır Kutu Gör
Adviser Smart
Adviser Smart


Kayıt Tarihi: 09-Ağustos-10
Konum: ev
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2357

  Alıntı Muhtar Rıza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TİVİBU da gelişen en son haberler
    Gönderim Zamanı: 15-Ocak-15 Saat 20:55


Orjinalini yazan: Salih demircioğlu

D-smartında hiç umurunda değil bence ve bu ortamda herkes anladım kadarıyla 3 veya 4 platforma üye olucak veya hepimiz tivibuya gideceğiz forumdaşlar
Kazan kaynadı anlaşılan ve hepimiz toplanıp tivibulu olacağız başka çaresi yok arkadaşlar.
d-smartta paket düşürüp sadece ulusal kanallarla bulunsun deriz bakarız eğlencemizeBig%20smile
Yukarı Dön
eşkiya46 Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart


Kayıt Tarihi: 30-Mayıs-10
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 903

  Alıntı eşkiya46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TİVİBU da gelişen en son haberler
    Gönderim Zamanı: 15-Ocak-15 Saat 20:56


Orjinalini yazan: Muhtar Rıza

Orjinalini yazan: Salih demircioğlu

D-smartında hiç umurunda değil bence ve bu ortamda herkes anladım kadarıyla 3 veya 4 platforma üye olucak veya hepimiz tivibuya gideceğiz forumdaşlar
Kazan kaynadı anlaşılan ve hepimiz toplanıp tivibulu olacağız başka çaresi yok arkadaşlar.
d-smartta paket düşürüp sadece ulusal kanallarla bulunsun deriz bakarız eğlencemizeBig%20smile
Hadiyin bakalım çadırı toplayın gidelim başka ne diyek beyaaBig%20smileBig%20smile
Yukarı Dön
Büyükiskender Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart


Kayıt Tarihi: 03-Temmuz-10
Konum: adana
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 780

  Alıntı Büyükiskender Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TİVİBU da gelişen en son haberler
    Gönderim Zamanı: 15-Ocak-15 Saat 20:58
Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, 2015-16 sezonundan 2017-18 sezonuna kadar Tivibu'da yayınlanacak.

Devler Ligi'ndeki tüm maçlar canlı olarak, Tivibu Spor, Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanallarından takip edilebilecek

BİRER MAÇ TRT'DEN YAYINLANACAK

2015 - 2016 sezonundan itibaren UEFA ile yapılan protokol çerçevesinde Salı günü Şampiyonlar Ligi'nde oynanan bir maç ve Perşembe günü Avrupa Ligi'nde oynanacak bir maç TRT üzerinden açık kanalda yayınlanacak.

1 MAÇTA 4 SPİKER

Tivibu'da yayınlanacak Avrupa maçlarında futbolseverlere dört spikerden birini seçerek maçı istediği şekilde dinleme imkanı sunulacak.


    toplayın lan çadırları gidelim tivibuyaBig%20smile
NBA TV D-SMART PLATFORMUNA YAKIŞIR
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | TV Faturası Ödeme