TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Elysium: Yeni Cennet - ElysiumYıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar.


Yönetmenliğini Neill Blomkamp'nin yaptığı Elysium: Yeni Cennet - Elysium filminin oyuncuları; Matt Damon, Jodie Foster, William Fichtner, Alice Braga, Sharlto Copley'den oluşuyor.

Elysium: Yeni Cennet - Elysium

Elysium: Yeni Cennet - Elysium izle

Elysium: Yeni Cennet - Elysium

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Elysium: Yeni Cennet - Elysium filmi 2013 - ABD, YeniZelanda yapımı ve Biyografi, Dram, Tarih türündedir.

Konusu:

Solomon Northup’ın 1853 yılında yazdığı ve kendi hikayesini anlattığı romanından uyarlanan filmde Northup, ABD’nin kuzeyinde yaşayan özgür bir insan, tanınmış bir keman virtüözüyken kaçırılarak köle yapılması ve geçirdiği kölelik yılları anlatılmaktadır. Film, En İyi Film dalında Oscar Ödülü kazanırken, Lupita Nyong'o da En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı'nı kazandı. Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar. Dünyada yaşayan insanlar umutsuzca gezegenin suç ve yoksulluk ortamından kaçmaya çalışıyorlar ve birçoklarının Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaçları var. Ancak, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda yurttaşlarının “lüks” yaşantısını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırlar. Bu iki dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium’a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max (Matt Damon). İstemeyerek de olsa Max çok tehlikeli bir görev üstlenerek Elysium’un Sekreteri Delacourt’un (Jodie Foster) güçlerine karşı gelmek zorunda. Ancak, başarılı olduğu takdirde sadece kendi hayatını değil, Dünya’da yaşayan milyonların hayatını da kurtarabilir...

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD Pazartesi 21:00-23:05

Filmden Resimler

Elysium: Yeni Cennet - Elysium izle

 

Elysium: Yeni Cennet - Elysium izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, elysium izle, d-smart 2015 filmleri, elysium konusu, elysium: yeni cennet izle,