TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan IIIRoman Coppola'nın yazıp yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği bu çılgın komedide Charlie Sheen, başarılı grafiker Charles olarak karşımıza çıkıyor.


Yönetmenliğini Roman Coppola'nin yaptığı Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III filminin oyuncuları; Mary Elizabeth Winstead , Charlie Sheen , Bill Murray , Dermot Mulroney , Katheryn Winnick 'den oluşuyor.

Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III


Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III izle

Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III 2011 - Türkiye Tür : 3 Boyutlu , Aile , Aksiyon , Biyografi , Dans , Dram , Komedi türündedir.

Konusu:

Roman Coppola'nın yazıp yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği bu çılgın komedide Charlie Sheen, başarılı grafiker Charles olarak karşımıza çıkıyor. Şöhret, para ve karizma Charles'a görünürde mükemmel bir hayat sunmuştur. Ne var ki hayatının aşkı birdenbire onu terk edince hayatı darmadağın olur ve şüphe, kafa karışıklığı ve derin düşüncelerle dolu bir girdaba sürüklenir. Sadık dostlarının yardımıyla zor da olsa kendisiyle yüzleşmeye çalışır. Kaybedilmiş aşklar, dostluk ve intikam hayalleriyle işlenmiş bu hınzır komedi izleyicilere şu soruyu yöneltiyor: İnsan birini aynı anda hem sevip hem de ondan nefret edebilir mi? Filmde Charlie Sheen'e Bill Murray ve Patricia Arquette gibi deneyimli oyuncular eşlik ediyor.

Matheryn Winnick ;1977 yılında Kanada Toronto'da dünyaya gelen oyuncu,Bugüne kadar 50 ye yakın filmde rol almıştır.

Mulroney Alexandria, Virginia, Ellen, bir ev kadını ve Manchester, Iowa, ve Michael Mulroney, bir hukuk profesörü Elkader, Iowa ilk gelen Villanova Üniversitesi Hukuk Fakültesi (ve amatör yarış arabasının sürücü), gelen amatör oyuncu ilk oğlu doğdu. Bir kız kardeşi, Moira ve Conor, Kieran (o da bir aktör üç kardeş vardır) ve Sean. Moira eski Philadelphia DA ofisinde asistan savcı olarak çalıştı ve şu anda WXPN, Philadelphia bir FM radyo istasyonu tarafından istihdam edilmektedir. Mulroney ataları County Donegal County Mayo ve İrlanda İrlanda Patates Kıtlığı sırasında göç; çoğunlukla İrlanda asıllı olmasına rağmen onun Anneannelerin biri Alman Amerikan oldu. Mulroney Maury İlköğretim Okulu katıldı ve oynadı çello okul ve şehir gençlik orkestralar içinde, hem çocukların topluluk tiyatro faaliyet olarak. Daha sonra, lise Titans hatırla yanı sıra, Northwestern Üniversitesi (grad. 1985) Evanston, Illinois, içinde tasvir burada Phi Gamma Delta Fraternity bir üyesiydi TC Williams High School (grd. 1981) katıldı.

William James
'Bill' Murray (21 Eylül,1950) Akademi Ödülüne aday gösterilmiş,Emmy ve Altın küre ödülüne layik görülmüş ABDli komedyen ve aktördür.Üniversiteden sonra Saturday Night Live kadrosuna kendisini dahil etmeyi başarmışdır.Bir süre sonra sinema filmlerindede görülmeye başladı,genelde komedi filmlerinde rol aldığı,ve Stripes, Groundhog Day, Caddyshack, Ghostbusters ,Rushmore gibi filmlerdede komedi içerikli rollerde karşımıza çıktı.Kendisi aynı zamanda ünlü Garfield karakterinin sinema uyarlamasında Garfieldi seslendirmişdir,Loat in Translation filmiyle Akademi ödülüne aday gösterildi ve bu sefer ciddi rollerdede iyi olduğunu kanıtladı.

Carlos Irwin Estevez, ünlü aktör Martin Sheen (doğum ismi Ramon Gerardo Antonio Estevez) ve Janet Templeton’ın dört çocuğundan biri olarak, 3 eylül 1965’de New York City’de dünyaya geldi.Santa Monika Lisesi’ne devam ederken sinema ve beyzbola olan tutkusunu keşfetti ve bu dönemde Super 8 kamerayla çektikleri 200'den fazla amatör filmde yeraldı. Bu filmlerde sınıf arkadaşı olan Rob Lowe ve sean penn de vardı. Aynı zamanda okulunun beyzbol takımında da atıcılık yapan Sheen, mezuniyete bikaç hafta kala düşük notları ve devamsızlığı nedeniyle liseden atıldı.

SinemaTV 27.09.2013 19:15

SinemaTV 2 27.09.2013 21:00

Filmden Resimler

Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III izle

 

Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2, a glimpse inside the mind of charles swan iii, digiturk kampanyası, erkek aklı konusu, erkek aklı izle,