TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

ESPN Classic D-Smart'da yayına başladı !ESPN Classic d-smart'da !


Spor yayınlarını güçlendirmede hızını kesmeden yol almaya devam eden D-Smart'da, 1 Haziran Pazar günü ESPN Classic yayına başladı.

İki yıldır Türk sporseverlere ulaşmakta olan ESPN Classic, 1 Haziran tarihinden itibaren ilk kez D-Smart platformu üzerinden, D-Smart 77.kanalda yayınlanmaya başladı.

ESPN Classic, 24 saat yayın yapan, muhteşem maçları, hikayeleri, kahramanları ve spor tarihindeki en heyecanlı anları içeren bir spor network'üdür.

Dünya Kupası Belgeselleri, Pele, Cruyff, Maradona, Van Basten, Gullit özel programları, kurulduğu yıldan günümüze kadar Premier Lig sezonları, Avrupa kupalarında unutulmaz maçlarıyla futbolda, Muhammed Ali, Mike Tyson, Lennox Lewis, Sonny Liston, Lamotta gibi yıldızların unutulmaz maçlarıyla boksta, bugüne kadar yapılmış tüm olimpiyat oyunlarının belgeselleriyle, 4 büyük grandslam tarihi karşılaşmalarıyla teniste, kaykay, snowbord, paten ile extrem sporlarında, Harlem yıldızları, rüya takım maçlarıyla basketbolda ve daha birçok spor dalıyla ESPN Classic izleyicilere müthiş bir spor şöleni yaşatmaktadır.

ESPN, US haricindebütün yedi kıta üzerinde 194 ülke ve ülke topraklarını aşkın aynı zamanda Arapça, Güney Çin Dili, İngilizce, Fransızca, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Mandarince, Portekizce, Türkçe, Malayca ve İspanyolca dahil olmak üzere sayısız dilde yayınlanmaktadır.


Kategori:

Etiketler: d-smart, d- smart, d-smart spor , d-smart espn classic , d-smart maçlar,