TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3Luc Devereaux ve Veronica Roberts, Evrenin Askerleri projesini ifşa etmek için ellerinden geleni yapmaya devam etmektedirler. Bir rehine krizi sonrasında Veronica'nın yanlışlıkla kaçak durumuna düşmesi üzerine ikili şehirden kaçar.


Yönetmenliğini John Hyams'nin yaptığı Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3 filminin oyuncuları; Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Jon Foo, Corey Johnson, Kristopher Van Varenberg'den oluşuyor.

Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3

Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3 izle

Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3 filmi 2009 - ABD yapımı ve Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram türündedir.

Konusu:

Luc Devereaux ve Veronica Roberts, Evrenin Askerleri projesini ifşa etmek için ellerinden geleni yapmaya devam etmektedirler. Bir rehine krizi sonrasında Veronica'nın yanlışlıkla kaçak durumuna düşmesi üzerine ikili şehirden kaçar. Bu sırada CIA yardımcıdirektörünün gözetiminde yeni bir Evrenin Askeri klonu ortaya çıkmaktadır: Luc'un öz kardeşi. 49 yaşındaki Jean Claude Van Damme ve 52 yaşındaki Dolph Lundgrenyeniden birlikte. İlki 1992 yılında Roland Emmerich ( Yönettiğifilmlerden bazıları The Day After Tomorrow, The Patriot, IndependenceDay, 10,000 BC )ve ikincisi Mic Rodgers tarafından Universal Soldier:The Return adıyla 1999 da çekilen serinin son filmi Universal Soldier.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Plus HD Çarşamba 19:30-21:15

Filmden Resimler

Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3 izle

 

Evrenin Askerleri 3 - Universal Soldier 3 izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart plus hd, universal soldier 3 izle, digiturk 2013 filmleri, universal soldier 3 konusu, evrenin askerleri 3 izle,