TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ezgi - The SongJed çok yetenekli bir sanatcıdır. Karısına yazmış olduğu güzel bir şarkı bir anda çok ilgi görür ve şöhret basamaklarını hızlıca tırmanır.


Yönetmenliğini Richard Ramsey'nin yaptığı ve Oyuncuları Ali Faulkner, Danny Vinson, Kenda Benward, Jude Ramsey, Gary Jenkins'den oluşuyor.

Ezgi - The Song

Ezgi - The Song izle

Ezgi - The Song filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - ABD Dram, Müzikal, Romantik türündedir.

Konusu:

Jed oldukça yetenekli bir müzisyendir. Çok sevdiği karısına yazmış olduğu bir şarkı bir anda çok ilgi görür ve şöhret basamaklarını tek tek tırmanır. Jed, evliliğini sahne hayatıyla beraber devam ettirebilmek için çok zorlu mücadele verecektir. Hem ailesi hem şöhret iki tarafıda idare etmek zorunda kalacaktır.

Malese Jow
(d.18 Şubat 1991 doğum yeri:Tulsa,Oklohama,ABD Tam adı:Elizabeth Melise Jow), ABD'li aktris ve şarkıcı.Malese, köken olarak çinli,karaoke-kızılderilisi ve Avrupalı.2004'ten 2007'ye kadar Nickelodeon'un hit dizisi Unfabulous'da oynadı ve geniş çapta bir hayran kitlesi elde etti.Bu dizideki rolü ona birçok Young Artist Award adaylığı getirdi.

Chelsea Staub
(d. 15 eylül 1988 phoenix, arizona) ABD'li sinema oyuncusudur. En çok bilinen rolü 2008 disney Channel yapıtı olan Minutemen'deki Stephanie Jameson rolüdür.TV Dizileri Listen Up (2004) - Genç kız Summerland (2004) - Sharon (1 bölüm) Cracking Up (2004) - Nora Jones (2 bölüm) Wizards of Waverly Place (2008) - Kari Landsdorf ("The Supernatural") J.O.N.A.S. (2008) - Stella Malone The Bill Engvall Show (2008) - Erica Disney Channel Games (2008) - Kendisi (5 bölüm) Jonas Brothers: Living The Dream (2008) - Kendisi (Hello Hollywood) Arizona Summer (2003)

Jonathan Vincent
'Jon' Voight (d. 29 Aralık 1938) Oscar ödüllü ABD'li aktör. Yine Oscar ödüllü Angelina Jolie'nin babası olan Voight, başrollerden karakter rollerine birçok deneyimi olan tanınmış bir oyuncudur.

Kanal

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 07 Eylül Pazartesi 19:05-21:10

Filmden Resimler

Ezgi - The Song izle

Ezgi - The Song izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the song konusu, digiturk 2016 filmleri, the song izle, ezgi filmi izle,