TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Fenerbahçe - Marsilya Maçını D-Smart'ta Canlı izleFenerbahçe - Marsilya Maçını D-Smart'ta Canlı olarak izleyebilirsiniz.


Fenerbahçe - Marsilya maçını izle, D-Smart Canlı Maç İzle

 

 

Fenerbahçe - Marsilya maçını NTV Spor Radyoda canlı dinlemek için buraya tıklayınız.


Fenerbahçe - Marsilya Maçını D-Smart'ta Canlı izle

Fenerbahçe - Marsilya Maçını Smart Spor kanalında 9 Kasım 2012 Cuma günü 01:00'de, 22 Kasım Perşembe 22:05'te Star TV kanalında  izleyebilirsiniz.

D-Smart İzleme Seçenekleri

D-Smart platformunda yayınlanan futbol karşılaşmalarını canlı olarak izleyebileceğiniz seçenekler aşağıda yer almaktadır.

DSMART izle

isteizle.com'dan Fenerbahçe - Marsilya Maçını Canlı İzleme

Fenerbahçe - Marsilya maçını D-Smart müşterisi olan ya da olmayan herkesin üye olabileceği isteizle.com internet sitesi üzerinden canlı olarak seyredebilirsiniz. isteizle.com internet sitesine üyelik ücretsiz olup, içerik satın alarak maçları vb. yayınları izleyebilirsiniz. isteizle.com'a gitmek için ve detaylı bilgi için tıklayınız.

D-Smart Uydu Alıcısı İle Fenerbahçe - Marsilya Maçını İzleme

D- Smart'ta yayınlanacak olan Fenerbahçe - Marsilya maçını izleyebilmek için bir kaç seçenekten istediğiniz birini seçebilirsiniz. Bu seçenekler aşağıdadır.

D-Smart SD Uydu Alıcısı

Normal yayın kalitesinde olan D-Smart kanallarının izlenmesine olanak tanıyan uydu alıcılardır.

D-Smart HD Uydu Alıcısı

Yüksek ses ve görüntü kalitesinde olan D-Smart maçlarını 6 kat daha detaylı izleme fırsatı sunan uydu alıcılardır.

D-Smart HD+ Uydu Alıcısı

D-Smart HD+ uydu alıcıları, D-Smart HD uydu alıcısının kayıt özelliği olanıdır. Yüksek ses ve görüntü kalitesinde zengin içeriği durdurma, geri sarma, kaydetme özelliğine sahip DVD Club içeriğiyle yüzlerce filme ulaşabilme olanağı sunan 3D destekli uydu alıcılardır.

D-Smart Modül

D-Smart futbol karşılaşmalarını uydu alıcınıza takacağınız D-Smart modülüyle de seyredebilirsiniz.

D-Smart Üyelik Seçenekleri

D-Smart'a üye olabilmek için üç tane seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi aydan aya ödemeli üyeliktir. Bu seçenekler D-Smart uydu alıcısı size kiralık olarak verilmekte ve ödemenizi aylık olarak faturalı yap maktasızınız. Diğer bir seçenekte D-Smart uydu alıcısını satın alıp, paketini senelik peşin almaktır. Diğer seçenekte ise D-Smart ile birlikte Smile Adsl aboneliği yaparak İnternet ile D-Smart'a birlikte üye olabilirsiniz.

D-Smart Kampanyaları ve başvuru için buraya tıklayınız.

Fenerbahçe - Marsilya Maç Saati ve Kanal Bilgileri

Fenerbahçe - Marsilya:  Smart Spor kanalında 9 Kasım 2012 Cuma günü 01:00'de, 22 Kasım Perşembe 22:05'te Star TV kanalında.

D-SMART İzleme SeçenekleriKategori:

Etiketler: fenerbahçe - marsilya, fenerbahçe - marsilya izle, fenerbahçe - marsilya maçını izle, d-smart fenerbahçe - marsilya, smart spor fenerbahçe - marsilya,