TIKLA ARAFilm Dizi Paketi Kampanyası

77’si HD 235’den fazla kanal D-Smart Film Dizi Paketinde! HD Film Kanalları, Premium Dizi Kanalları Film Dizi Paketiyle Kredi Kartına Özel 12 Taksitle Ayda Sadece 35 TL’ye Evinizde!


Abonelik Paketi HD/D-Fix 12 Aylık Peşin Fiyat 12 Taksit ile Aylık Taksit Tutarı Hediye
Film Dizi Paketi 419 TL 35 TL 1 Ay Tüm Kanallar

*Film Dizi Paketi’nin 12 aylık peşin fiyatı 419 TL olup Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartlarına 12 taksit uygulanmaktadır.


Kampanya Fırsatları

12 aylık D-Smart aboneliği en uygun fiyatlarla !

Kredi Kartınıza Özel 12 Ay Taksit

Aktivasyon ve iç kurulum bedeli hediye

D-Smart’ın içeriği HD Kalitesiyle evinizde.

Hangi Kanalları İzleyebilirim?

D-Smart Film Dizi Paketine üye olmanız durumunda Sinema, Dizi, Ulusal, Haber, Yaşam, Belgesel, Spor, Çocuk, Müzik, Uluslararası ve 4K türünde keyifle izleyebileceğiniz yüzlerce kanal ve program evinizde!


Film Dizi Paketi Tüm Kanallar
Akbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, VakıfBank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartlarına özel 12 ay taksit seçeneği.

Kampanya yeni bireysel üyelik başvurularında ve 12 aylık peşin abonelik için geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

D-Smart uydu alıcısı ve Smartkart süresiz olarak D-Smart’a ait olup, üyelik süresince üyelerin kullanımına tahsis edilir.

Gerekli görüldüğü durumlarda dış kurulum ücreti üyeye aittir.

Üyeliğin taahhüt dışında sona erdirilmesi durumunda üye kendisine tahsis edilen D-Smart uydu alıcısı, Smartkart’ı 7 gün içerisinde iade etmesi gerekmektedir. İade edilmediği durumda cari bedeli olan D-Fix için 150 TL, D-Smart HD uydu alıcısı için 300 TL, HD+ Uydu alıcısı+ kayıt cihazı için 530 TL donanım bedelini ödemesi gerekmektedir.

D-Smart Film Dizi Kampanyası fiyatlarına hd kanalları dahildir. Hd yayın için ek bir ücret istenmez.

Belirtilen fiyatlara ilave 60 TL fark ile HD+ uydu alıcısı alarak, programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, ileri-geri sarabilirsiniz.

D-Smart Film Dizi Paketi Kampanyasına üye olmanız durumunda aktivasyon bedeli ve iç kurulum ücretsizdir.

12 aylık D-Smart Kampanyaüyeliğinizin sona ermesi durumunda yürürlükte olan D-Smart Film Dizi Paketi liste fiyatı üzerinden taahhütsüz olarak ücretlendirilirsiniz.