TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld ExperimentHaftasonu gerçekleştirdikleri bir ESP deneyi sırasında tüm sınırları zorlayan beş genç, geçmişin şimdiki zamanla buluştuğu ve şimdinin zaman içinde kaybolduğu, gerçekliğin netliğini kaybettiği bir dünyada sıkışıp kalmışlardır.


Yönetmenliğini Michael Oblowitz'nin yaptığı Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experiment filminin oyuncuları; Dominic Purcell , Billy Zane , Taylor Cole , Toby Hemingway , Laura Wiggins'den oluşuyor.

Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experiment

 Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experimentizle

Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experiment

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experiment 2013 - ABD Tür : Gerilim , Korku ,Aksiyon , Gerilim , Suç türündedir.

Konusu:

Amerikan yeni dalga korku filmi akımından, dudak uçuklatan bir film… Haftasonu gerçekleştirdikleri bir ESP deneyi sırasında tüm sınırları zorlayan beş genç, geçmişin şimdiki zamanla buluştuğu ve şimdinin zaman içinde kaybolduğu, gerçekliğin netliğini kaybettiği bir dünyada sıkışıp kalmışlardır. Anılar, düşler, geçmiş, gelecek belirsizdir. Bu gençler artık gerilim dolu bir dünyaya adım atmışlardır.

Dominic Haakon Myrtvedt Purcell 17 Şubat 1970 yılında İngiltere'de doğumlu Avustralyalı oyuncu kariyerini Amerika'da sürdürmektedir.Fox televizyonunda yayınlanan John Doe TV dizisindeki John Doe karakteri ve Prison Break dizisindeki Lincoln Burrows karakteri ile üne kavuşmuştur.

Billy Zane 1966 yılında, Chicago, Illinois'de dünyaya geldi. Her ikisi de amatör olarak oyunculukla uğraşan Yunan asıllı bir anne babanın oğlu olan Zane eğitimini, İsviçre'de ve ABD'de tamamladı. Beyaz perdedeki ilk rolünü 1985 yapımı 'Back to the Future'da alan Zane, serinin 1989 yılında çekilen ikinci filminde de rol aldı. Billy Zane, uluslararası ününü Dead Calm filmindeki psikopat Hughie Warriner rolü ile yakaladı. Zane'in 1989 yılında rol aldığı bir diğer yapım ise NBC televizyonu için çekilen 'The Case of the Hillside Stranglers' oldu.

Taylor Quinn Cole
, 29 Nisan 1984 de Arlington-Texasta doğmuştur.Uzun yıllar voleybol oynamış üniversitede modelliğe başlamıştır.Modelliğe başladığında New York'a taşınmış ve bunun ardından Supernatural,CSI: Crime Scene Investigation,NUMB3RS,April Fool's Day,12 Rounds ve Heroes gibi dizi ve filmlerde oynamıştır.

Sinema TV 2

12 EKİM 2013 CUMARTESİ 00/ 45

18 EKİM 2013 CUMA 00/ 30

24 EKİM 2013 PERŞEMBE 04/ 00


Filmden Resimler

 Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experiment izle

 

 Ganzfeld Deneyi - The Ganzfeld Experiment izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, the ganzfeld experiment konusu, d-smart 2014 filmleri, the ganzfeld experiment izle, ganzfeld deneyi izle,