TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Garip Aile - You Don't Choose Your FamilyTanınmış ve kendilerini işlerine adayan iki cerrah olan Mila ve Javier, 10 yıldan uzun bir süredir birbirlerine delicesine aşıktır.


Yönetmenliğini Christian Clavier'nin yaptığı Garip Aile - You Don't Choose Your Family filminin oyuncuları; Christian Clavier, Jean Reno, Muriel Robin'den oluşuyor.

Garip Aile - You Don't Choose Your Family

Garip Aile - You Don't Choose Your Family izle

Garip Aile - You Don't Choose Your Family

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Garip Aile - You Don't Choose Your Family 2012 - Fransa Dram  türündedir.

Konusu:

Tanınmış ve kendilerini işlerine adayan iki cerrah olan Mila ve Javier, 10 yıldan uzun bir süredir birbirlerine delicesine aşıktır. Birbirlerine duydukları sıra dışı aşkı korumak için her zaman büyük özen göstermiş, günlük hayatın sıradanlığına boyun eğmeyi reddetmiştir. Ne var ki, Mila’nın beklenmedik hamileliği ve hastanedeki iş stresinin giderek artması karşısı

Jean Reno (d. 30 Temmuz 1948, Kazablanka, Fas), İspanyol asıllı Fransız aktör. Fransızca ve İngilizce çalışmaktadır. Birçok başarılı Hollywood filmi yanında Avrupa yapımı filmlerde de rol almıştır.

Hıristiyan Clavier
bir olan aktör ve yönetmen Fransız doğumlu, 6 Mayıs 1.952 in Paris .Bu asker ile başlar Splendid 1970'lerin sonlarında ve yoldaşları gibi ünlü filmlerde kaldı ile kazandı Bronz , Bronz olan kayak , Noel Baba bir önemsiz olan ya da Büyükbaba direncidir . Komik kayıt neredeyse sadece kalmak arzusu, imajını ve popülerlik hem de onun komik yetenek güçlendirmek için büyük katkıda bulunuyor. Bu nedenle, bir ortak yazar birçok önemli başarılı ve aktör gişe dahil olmak üzere Fransız burlesque film, Les Visiteurs ve onun devamı Zaman Koridorlar veya Guardian Angels , tarafından yapılan tüm Jean-Marie Poire . Rolü 'yaptığı iki kompozisyon Asterix filmin de halk tarafından kabul edilmiştir. O oynadığı beş filmlerde 8 milyon kabul aştı Fransa 10 yıl uzayda.

Sinema TV 26.07.2013 17:15

Sinema TV 2 26.07.2013 19:00

Sinema TV 30.07.2013 17:00

Sinema TV 2 30.07.2013 18:45

Filmden Resimler

Garip Aile - You Don't Choose Your Family izle

 

Garip Aile - You Don't Choose Your Family izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2, you dont choose your family izle, d-smart 2014 filimleri izle, you dont choose your family konusu, garip aile izle,