TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Gece Vurgunu - NightcrawlerLos Angeles'ta polis muhabirliği yapan ve sürekli kazaları, cinayetleri ve buna benzer olayları haber yapan bir kamera ekibinin de katılımıyla, Lou kendiliğinden suç dünyasına girmeye başlar.


Yönetmenliğini Dan Gilroy'nin yaptığı ve Oyuncuları Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Bill Paxton, Riz Ahmed, Kathleen York'den oluşuyor.

Gece Vurgunu - Nightcrawler

Gece Vurgunu - Nightcrawler izle

Gece Vurgunu - Nightcrawler filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2014 - ABD Dram, Gerilim, Suç türündedir.

Konusu:

Los Angeles'ta polis muhabirliği yapmaya başlar. Sürekli kazaları, cinayetleri ve buna benzer felaketleri kovalayan bir kamera ekibinin de katılımıyla, Lou yavaş yavaş suç dünyasına girmeye başlar. Ve zamanla birlikte seyirci olmakla suçları işleyen olmak arasında sınır giderek belirsiz bir hal alır.

Jacob Benjamin
, bilinen adıyla Jake Gyllenhaal, Amerikalı aktör. 2001 yapımı Donnie Darko filmindeki rolüyle ünlenmiştir.
Yönetmen Stephen Gyllenhaal ve senarist Naomi Foner'ın oğlu, aktris Maggie Gyllenhaal'in kardeşidir. Yahudidir. İlk olarak 1991 Billy Crystal ile City Slickers filminde görülmüştür. Ailesi bir süre filmlerde yer almasını yasakladı, çünkü evden uzak kalmasını istemiyorlardı. Bu yasaklama (1993) yılında kardeşi Maggie ile oynadığı A Dangerous Woman filmi ile son buldu.

William "Bill" Paxton
, Amerika'lı aktör ve film yönetmeni. Apollo 13 filmindeki performansından sonra isminden söz ettiren Paxton daha sonra Weird Science, Twister, Aliens, True Lies ve Titanic gibi filmlerle ismini yükseltmeye devam etti. HBO ekranlarındaki Big Love dizisindeki 5 yıllık kariyerinden sonra Emmy Ödüllüne aday gösterildi.

Rizwan Ahmed
(ayrıca Riz MC olarak da bilinir) Pakistan kökenli İngiliz aktör ve rapçi. Guantanamo Yolu, Dört Aslan ve Zoraki Radikal filmlerindeki performansıyla hatırlanmaktadır.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 14 Eylül Pazartesi 21:00-22:55

Filmden Resimler

Gece Vurgunu - Nightcrawler izle

Gece Vurgunu - Nightcrawler izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, nightcrawler konusu, d-smart 2016 filmleri, gece vurgunu izle, nightcrawler konusu,