TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Geceyarısından Önce - Before MidnightBefore Sunrise ve Before Sunset filmlerinin ardından yönetmen Richard Linklater ile oyuncular Ethan Hawke ve Julie Delpy'i tekrar bir araya getiren serinin 3. devam filmi Before Midnight, Viyana'da başlayıp, Paris'te devam eden Jesse Ve Celine'in aşklarını bu kez Yunanistan'a taşıyor.


Yönetmenliğini Richard Linklater'nin yaptığı Geceyarısından Önce - Before Midnight filminin oyuncuları; Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick, Jennifer Prior, Yota Argyropoulou'den oluşuyor.

Geceyarısından Önce - Before Midnight

Geceyarısından Önce - Before Midnight izle

Geceyarısından Önce - Before Midnight

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Geceyarısından Önce - Before Midnight filmi 2013 - ABD yapımı ve Dram türündedir.

Konusu:

Before Sunrise ve Before Sunset filmlerinin ardından yönetmen Richard Linklater ile oyuncular Ethan Hawke ve Julie Delpy'i tekrar bir araya getiren serinin 3. devam filmi Before Midnight, Jesse'nin evli olduğu eşinden boşanıp büyük aşkı Celine'le evlenmelerinin ardından yaşananları anlatıyor. Aradan geçen 9 yılın ardından iki çocukları olan ikilinin gelecekleri Before Midnight ile şekillenecek... Tıpkı önceki film gibi senaryo Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü. Film 2013 Sundance Film Festivali'nin de öne çıkan yapımları arasında.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD Cuma 19:00-20:55

Filmden Resimler

Geceyarısından Önce - Before Midnight izle

 

Geceyarısından Önce - Before Midnight izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, before midnight konusu, d-smart 2014 filmleri, before midnight izle, geceyarısından önce izle,