TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Geçmişin Anahtarı - House Of Last ThingsFantastik ve gerçeklik arasında gidip gelen, psikolojik gerilim türündeki film, gizemlerle dolu bir evde geçiyor.


Yönetmenliğini Fantastik, Gerilim'nin yaptığı Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things filminin oyuncuları; Lindsey Haun, Rj Mitte, Moreen Littrell, Micah Nelson, Blake Berris'den oluşuyor.

Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things

Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things izle

Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things filmi 2013 - ABD yapımı ve Fantastik, Gerilim türündedir.

Konusu:

Fantastik ve gerçeklik arasında gidip gelen, psikolojik gerilim türündeki film, gizemlerle dolu bir evde geçiyor. Oregon'da yaşayan Alan ve Sarah, aynı evde oturan iki yabancıdan farksız, evli bir çifttir. Hakkında tek bir söz dahi edilmeyen, aralarında yaşadıkları trajedi, on yaşındaki oğulları Adam üzerinde büyük bir etki yaratmıştır. Bu eve geçici olarak çalışmaya gelen üç arkadaş ise kısa süre sonra kendilerini korkunç bir kabusun içinde bulacaklardır...

Yayın Bilgisi:

SinemaTV 28.09.2013 23:00

Filmden Resimler

Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things izle

 

Geçmişin Anahtarı - House Of Last Things izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, house of last things izle, d-smart 2014 filmleri, house of last things konusu, geçmişin anahtarı izle,