TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Geçmişin Sırları - The Company You Keep30 yıl boyunca kimliğini gizlemeyi başaran eski bir teröristin bir gazetecinin gerçek kimliğini ortaya çıkarması üzerine yaşadıklarına odaklanıyor.


Yönetmenliğini Robert Redford'nin yaptığı ve Oyuncuları Shia LaBeouf, Susan Sarandon, Robert Redford, Nick Nolte, Chris Cooper'den oluşuyor.

Geçmişin Sırları - The Company You Keep

Geçmişin Sırları - The Company You Keep izle

Geçmişin Sırları - The Company You Keep  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz film 2012 - ABD Dram, Gerilim, Gizem türündedir.

Konusu:

Film Neil Gordon’un aynı adlı romanından uyarlandı. 30 yıl boyunca kimliğini gizlemeyi başaran eski bir teröristin (Redford) bir gazetecinin (LaBeouf) gerçek kimliğini ortaya çıkarması üzerine yaşadıklarına odaklanıyor.

Shia Saide LaBeouf
, Amerikalı aktör. 2003 yapımı "Holes" filmindeki Stanley rolünün ardından tanınmaya başladı.
LaBeouf Los Angeles, Kaliforniya'da doğdu. Yahudi bir anne ile Fransız kökenli Hristiyan bir babanın tek çocuğu olan Shia, ebeveynlerinin ayrılmasından sonra annesiyle birlikte Los Angeles'a taşındı. Kafelerde kendi hazırladığı stand-up şovlar yaptı. Dr. Quinn, Medicine Woman'da rol alan bir arkadaşına rastlayınca o da profesyonel bir aktör olmaya karar verdi. 2000'de Even Stevens adlı dizide rol aldı ve buradaki rolüyle Emmy ödülünü kazandı.

Susan Abigail Tomalin
'dir. Dokuz kardeşin en büyüğüdür. 1964 yılında Edison High School'dan mezun olduktan sonra The Catholic University of America'ya devam etti. Bu okuldan 1968 yılında drama bölümünden derece ile mezun oldu. 1967'de ilk eşi Chris Sarandon ile okulda tanıştı. İsminin duyulmaya başladığı film 'Lovin Molly' (1974) ile oldu. 1980 yılına gelindiğine ona ilk oscar adaylığını kazandıran 'Atlantic City' filminde rol aldı. 1988 yılında Tim Robins ile birlikte 'Bull Durham' adlı filmde oynadı.

Robert Redford
, Akademi ödülü (Oscar) sahibi artist, film yönetmeni, yapımcı, iş adamı ve model. Hollywood'un en büyük yıldızlarındandır. Karizmatik aktör , her rolün aranan başarılı ismidir.

Nick Nolte
Akademi Ödülleri'ne aday gösterilmiş ABDli aktör, model ve film yapımcısı.Nebraska, Omaha'da doğdu ve sahne hayatında yerel bir tiyatro olan'Pasadena Playhouse' sahnesine çıkarak başladı. İlk popüler olduğu rolü 1976 yılındaki TV dizisi 'Rich Man, Poor Man''deki 'Tom Tommy Jordache' karakteri ile aldı..

Kanal

Moviesmart Premium HD1. KANAL 14 Aralık Pazartesi 18:40-20:40

Filmden Resimler

Geçmişin Sırları - The Company You Keep izle

Geçmişin Sırları - The Company You Keep izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the company you keep izle, dsmart 2016 izle, the company you keep konusu, geçmişin sırları izle,