TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Gerçeğin Parçaları - Winters BoneAlabama'nın küçük bir kasabasında hayatını sürdürmeye çalışan 17 yaşındaki Ree Dolly, kendisinden yaşça küçük iki kardeşine ve hasta annelerine bakmak zorundadır.


Yönetmenliğini Debra Granik'in yaptığı Gerçeğin Parçaları - Winters Bone filminin oyuncuları; Jennifer Lawrence, Garret Dillahunt, John Hawkes, Tate Taylor, Dale Dickey'den oluşuyor.

Gerçeğin Parçaları - Winters Bone

Gerçeğin Parçaları - Winters Bone Time izle

Gerçeğin Parçaları - Winters Bone

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Gerçeğin Parçaları - Winters Bone filmi 2010 - ABD Aile, Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik türündedir.

Konusu:

ŠAlabama'nın küçük bir kasabasında hayatını sürdürmeye çalışan 17 yaşındaki Ree Dolly, kendisinden yaşça küçük iki kardeşine ve hasta annelerine bakmak zorundadır. Ruhsal bir çöküntü içinde olan annesinin o hale gelmesinde uyuşturucu bağımlısı babasının rolü çok büyüktür. Methamphetamin bağımlısı olan babası onları terk etmiştir. Ama Ree onu bulmaya ve ailesini yeniden bir araya getirmeye karar verir.

Jennifer Shrader Lawrence,
Oscar ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu. Açlık Oyunları (Hunger Games) serisiyle ünlenmiştir. Umut Işığım (Silver Linings Playbook) filmindeki performansıyla 2013 yılında En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'nın sahibi olmuştur.

Demetria Devonne
, sahne adıyla Demi Lovato, ABD'li pop müzik şarkıcısı ve oyuncu.20 Ağustos 1992'de Dallas, Texas'ta doğdu. Annesi Dianna Dallas Cowboys takımının ponpon kızlarından biriydi. Babası Patrick'i 2013 Haziran ayında kaybetti.

Jilynn Chung
, Amerikalı aktris. MTV kanalının gerçek şovlarında ünlenen Jamie Chung, en çok The Real World: San Diego ve Real World/Road Rules Challenge: The Inferno 2 yarışmalarıyla tanınmıştır.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD 3. KANAL 30 Kasım Pazartesi 19:15-21:00

Filmden Resimler

Gerçeğin Parçaları - Winters Bone izle

 

Gerçeğin Parçaları - Winters Bone izle

 

Fragman İzle
Kategori: