TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Görünmez Savaşçı - StealthHenry, Ben ve Kara, Amerikan Donanması'na bağlı savaş pilotlarıdır. Takımlarına yeni katılan yüksek teknoloji ürünü 'görünmez savaş uçağı' kontrolden çıkınca onu etkisiz hale getirmek, bu üç pilota düşer.


Yönetmenliğini Rob Cohen'nin yaptığı Görünmez Savaşçı - Stealth filminin oyuncuları; Jessica Biel, Jamie Foxx, Josh Lucas, Richard Roxburgh, Sam Shepard'den oluşuyor.

Görünmez Savaşçı - Stealth

Görünmez Savaşçı - Stealth izle

Görünmez Savaşçı - Stealth

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Görünmez Savaşçı - Stealth filmi 2005 - ABD yapımı ve Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera türündedir.

Konusu:

Henry, Ben ve Kara, Amerikan Donanması'na bağlı savaş pilotlarıdır. Takımlarına yeni katılan yüksek teknoloji ürünü 'görünmez savaş uçağı' kontrolden çıkınca onu etkisiz hale getirmek, bu üç pilota düşer.Henry, Ben ve Kara, dünyanın en iyi savaş pilotları arasında yer almaktadırlar. Takımlarına yeni bir üye katılır: Yüksek teknoloji ürünü, tam otomatik, pilotsuz ve görünmez bir savaş uçağıdır. Aynı zamanda acımasız ve yenilmezdir. Saniyeler içinde dünyanın dört bir tarafına ulaşıp yoketme yetisine sahip bu görünmez savaşçıya, bir görev dönüşü sırasında yıldırım çarpar ve yeni görevlerinde yapay zekası kontrolden çıkar.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Plus HD Perşembe 13:00-15:10

Filmden Resimler

Görünmez Savaşçı - Stealth izle

 

Görünmez Savaşçı - Stealth izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart plus hd, stealth konusu, d-smart 2014 filmleri, stealth izle, görünmez savaşçı izle,