TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hastalıklar - MaladiesEskiden başarılı bir oyuncu olan James geçirmiş olduğu bir hastalıkdan dolayı ruh dengesi tamamen bozulur ve mesleğine devam edemez. Artık konuşma yetisini kaybetmiş kardeşi Patricia ve mesleği ressam olan Catherine isimli arkadaşı ile birlikte zorlu bir yaşam sürmek zorundadır.


Yönetmenliğini Jérôme Carter'nin yaptığı ve Oyuncuları James Franco, Catherine Keener, David Strathairn, Jermaine Crawford, Vince Jolivette'den oluşuyor.

Hastalıklar - Maladies

Hastalıklar - Maladies izle

Hastalıklar - Maladies filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2012 - ABD Dram türündedir.

Konusu:

Eskiden başarılı bir oyuncu olan James geçirmiş olduğu bir hastalıkdan dolayı ruh dengesi tamamen bozulur ve mesleğine devam edemez. Artık konuşma yetisini kaybetmiş kardeşi Patricia ve mesleği ressam olan Catherine isimli arkadaşı ile birlikte zorlu bir yaşam sürmek zorundadır.

James Edward Franco
, Kaliforniya'nın Palo Alto şehrinde dünyaya geldi. Annesi aslen Yahudi olmasına rağmen Yahudi olarak yetiştirilmedi. Palo Alto da Tom ve David isimli iki erkek kardeşiyle büyüdü. Bölge okulu olan Palo Alto Lisesi'nden mezun olduktan sonra (1996), Kaliforniya Üniversitesi'nde (UCLA) İngilizce bölümüne girdi, ancak ailesinin itirazlarına rağmen 1 yıl sonra bırakarak Playhouse West'te oyunculuk eğitimi almaya başladı. 1999 yılında da sinema ve televizyon dünyasına ilk adımını, Freaks and Geeks dizisiyle attı.

Catherine Ann Keener
, Amerikalı aktris. 1986 yılında ‘About Last Night’ adlı filmle oyunculuğa başlayan Catherine Keener, son dönemlerde ‘Box of Moon Light’, ‘The Real Blonde’ (Gerçek Sarışın), ‘Out of Sight’ (Aşk ve Para), ‘8MM’, ‘Being John Malkovich’ (John Malkovich Olmak) ve ‘Full Frontal’ (Çok Özel) adlı filmlerde oynadı. 2000 yapımı ‘Being John Malkovich’ (John Malkovich Olmak)’la ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar ve Altın Küre’ye aday gösterildi. 2005'te oynadığı Capote filmindeki Harper Lee rolüyle bir kez daha Oscar'a aday oldu.

David Strathairn
26 Ocak 1949 tarihinde San Francisco’da dünyaya gelen fizikçi bir babanın oğlu Strathairn, İskoç kökenlidir. Redwood Lisesi’nde ve Williams Kolej’de eğitim gören aktör, Ringling Brothers and Barnum

Kanal

Moviesmart Fest HD 7. KANAL 19 Ekim Pazartesi 20:00-21:45

Filmden Resimler

Hastalıklar - Maladies izle

Hastalıklar - Maladies izle

Fragman İzle


Kategori: