TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hayalet Öğrenciler - Promocion FantasmaHayaletleri görmek ve onlarla konuşabilmek gibi özel yeteneklere sahip bir öğretmenin bir grup hayalete, liseden mezun olabilmeleri için yardım etmesini konu alan komedi filmi.


Yönetmenliğini Javier Ruiz Caldera'nin yaptığı Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma filminin oyuncuları; Aura Garrido , Raúl Arévalo , Alexandra Jiménez , Silvia Abril , Carlos Areces 'den oluşuyor.

Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma

Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma izle

Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma 2013 - 2012 - İspanya Tür : Fantastik , Komedi , Macera türündedir.

Konusu:

Hayaletleri görmek ve onlarla konuşabilmek gibi özel yeteneklere sahip bir öğretmenin bir grup hayalete, liseden mezun olabilmeleri için yardım etmesini konu alan komedi filmi.

Alexandra Jimenez, 4 Ocak 1980 yılında İspanya'nın Zaragoza kentinde doğdu. Sanat ile tanışması ilk olarak kardeşi tarafından bale ile oldu. Çok iyi bir balerin olan Alexandra Jimenez daha sonra tiyatroya heves saldı. Tiyatroya olan ilgisi sayesinde İspanyol dizilerde rol alan Alexandra Jimenez İspanya verilen Prix Aktör Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülünü Los Serrano'daki rolü ile kazanmıştır.

Aura Garrido ( Madrid , İspanya , 29 Mayıs bir 1.989 ) bir olan aktris İspanyolca . Filmin yarın için planlar En İyi Kadın Oyuncu Gümüş Biznaga var Malaga İspanyol Film Festivali 2010 ve En İyi Kadın Oyuncu Goya aday Goya Ödülleri 2.011.Aura ailesinden sanatında ilgi gördü. Babası, Tomas Garrido, bir besteci ve orkestra şefi ve annesi Pilar Sanchez, bir ressam, büyükannesi ve anne teyzesi opera sanatçıları ve opera sanatçısı adam çok olduğu idi. Dört yıllık piyano ve beş bale çalışmaya başladı. 2005 yılında, katılmak Ruta Quetzal kendi ergen aşamasında işareti olacaktır bir gerçektir "Amazon ve Bask Ülkesi için Krallar Şehirler itibaren". Liseden sonra da Metin Yorumlama çalışmaya başladı Reşad vurarak üçüncü terk etmek zorunda kaldı, yarın için planlar .

SinemaTV 29.09.2013 21:00

SinemaTV 2 29.09.2013 22:45

SinemaTV 30.09.2013 13:00

SinemaTV 2 30.09.2013 14:15

Filmden Resimler

Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma izle

 

Hayalet Öğrenciler - Promocion Fantasma izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2, promocion fantasma konusu, d-smart 2014 filmleri, promocion fantasma izle, hayalet öğrenciler izle,