TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shamespikeri olmak isteyen genç ve güzel bir kadının yaptığı hatalarından dolayı ilerin sarpa sarması ve koşuşturmacasını komik bir dile anlatılmış.


Yönetmenliğini Steven Brill'nin yaptığı Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame  filminin oyuncuları; James Marsden, Elizabeth Banks, Ethan Suplee, Oliver Hudson, Sarah Wright'den oluşuyor.

Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame

Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame izle

Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame  filmi 2014 – ABD yapımı ve Komedi türündedir.

Konusu:

Haber spikeri olmak isteyen muhabir, uzun zamandır hayalini kurduğu spikerlik için iş görüşmesine çağırılır. Bir gün önce yaşadığı tek gecelik ilişki sonrasında, iş görüşmesine gidebilmek için yalnızca 8 saati vardır. 8 saat içinde şehrin bir ucuna gitmesi gerekiyordur ama ne parası, ne kimliği, ne de parası vardır.

Elizabeth Banks,10 Şubat 1974 Pittsfield, Massachusetts doğumlu aktristtir. Çocukken Nickelodeon kanalında Finders Keepers adlı oyunda yarışmacı olmuştur. Elizabeth Pittsfield Lisesi’ni bitirdikten sonra Pennsylvania Üniversitesi’ni özel bir dereceyle bitirir (1996). 2003 yılında Banks, üniversiteden beri birlikte olduğu Max Hendelman ile evlenir ve Yahudi olur. Elizabeth Banks’in en bilinen rolleri Seabiscuit, Heights, Spider Man serisi, Wet Hot American Summer olup onu üne kavuşturan filmlerde The 40-Year-Old Virgin ve Slither olur.

Ethan Suplee, Amerikalı aktör ve My Name Is Earl adlı NBC sitkomunda Earl Hickey'in kardeşi Randy Hickey'i canlandıran oyuncu.

Oliver Hudson Oscarödüllü oyuncu Goldie Hawn ve müzisyen Bill Hudson'ın oğlu olarak 1976 yılında Los Angeles, California'da doğdu. Anne babası 1980'de boşanınınca; Oliver ve kardeşi Kate Hudson, Colorado'da annesi ve annesinin sevgilisi aktör Kurt Russell tarafından büyütüldü. Ayrıca babaları da 1982'de aktris Cindy Williams ile evlendi. Hudson 9 Haziran 2006 tarihinde Erinn Bartlett ile evlendi. 23 Ağustos 2007 tarihinde oğulları Wilder Brooks Hudson dünyaya geldi.En son rolü, ABD'de CBS kanalında yayınlanan Rules Of Engagement dizisindeki David Spade karakteridir.

Sarah Fay Wright (28 Eylül 1983 doğumlu), bazen Sarah Mason olarak, kredi Amerikalı aktris ve sitcom beşiz içinde Paige Chase karakterini oynayan eski mankendir.O Lizzy gibi sitcom Loop ilk sezonunda oynadı. Aynı zamanda misafir CW on birinci sezon oynadığı Jane, en iyi arkadaşın Andrea Morris 'karakteri Margaret olarak 7th Heaven çarptı.En son, o Sarah Mason, bunlardan birinin Patrick Dempsey karakteri ile Onur Made bir one night stand sahip kız olarak göründü.

 Yayın Bilgisi:

Moviesmart Platin HD Pazartesi 17.11.2014 21:00

Filmden Resimler

Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame izle

 

Hayatımın En Kötü Gecesi - Walk Of Shame izle

 

Fragman İzle

Kategori: