TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hayatımın Yolculuğu - A Walk In The WoodsHayatımın Yolculuğu Bill Bryson, İngiltere'de iki yıl geçirdikten sonra, eski arkadaşlarından biriyle irtibata geçer. Bryson, 3500 kilometrelik meşhur Appalachian Yürüyüş Patikası'nı kat etmeye karar verir İkisinin "macera" anlayışının oldukça farklı olması, bu yolculuğu tuhaf ve zaman zaman komik bir hale getirecektir.


Hayatımın Yolculuğu - A Walk In The Woods

Hayatımın Yoluculuğu izle

 

Hayatımın Yolculuğu - Yönetmenliğini Ken Kwapis'nin yaptığı ve Oyuncuları Robert Redford, Nick Nolte, Emma Thompson'den oluşuyor. Hayatımın Yolculuğu ekranlarında izleyebileceğiniz. 2015 - ABD Macera, Dram, Biyografi türündedir.

Konusu:

Bill Bryson, İngiltere'de iki yıl geçirdikten sonra, eski arkadaşlarından biriyle irtibata geçer. Bill 30 yıldır hiçbir uzun yürüyüşe çıkmamıştır. Ancak yolculuğa dair araştırma yaptıkça 5 ay sürecek ve binlerce kilometre yürümek zorunda olduğu bu yolculuğun yaşlı bir adam için tek başına cesaret edilemeyecek tehlikeli bir serüven olduğunu farkı varır.Kamp malzemeleri satın aldıktan sonra kendisine bir yol arkadaşı aramaya başlar. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır.Aradığı herkes Bill’in çılgın teklifini geri çevirir. Tam bir yol arkadaşı bulabilmek için ümidini kesmişken uzun yıllardan beri görüşmediği, gençliğinde birlikte birçok macera yaşadığı Stephen kendisini arar ve yol arkadaşı olmak istediğini söyler.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 02 Ekim Pazar 21:00-22:44

Filmden Resimler

Hayatımın Yoluculuğu izle

Hayatımın Yoluculuğu izle

Fragman İzle

Kategori: