TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hayvan Bakıcısı - The ZookeeperAndrew kendisini bakmakla görevli olduğu hayvanlarla birlikteyken çok daha rahat hisseden bir hayvanat bahçesi görevlisidir.


Yönetmenliğini Frank Coraci'nin yaptığı Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper filminin oyuncuları; Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb, Donnie Wahlberg, Ken Jeong'den oluşuyor.

Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper

Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper izle

Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper filmi 2011 - ABD yapımı ve Aile, Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Andrew kendisini bakmakla görevli olduğu hayvanlarla birlikteyken çok daha rahat hisseden bir hayvanat bahçesi görevlisidir.İnsanlarla iletişimde çok büyük sıkıntılar yaşayan Andrew, bir gün bu duruma bir son vermek ister ve hayvanat bahçesini terk eder ve sonrasında bir kızla tanışır.Bu haberi alan hayvanlar bir sırrı açığa kavuşturmak isterler, aslında herbiri konuşabilmektedir ve tek amaçları, Andrew'in kendisi için en iyi kızı bulmak için çıktığı yolda ona yardım etmektedir.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart premium HD Çarşamba 21:00-22:50

Filmden Resimler

Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper izle

 

Hayvan Bakıcısı - The Zookeeper izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the zookeeper izle, d-smart 2015 filmleri, the zookeeper konusu, hayvan bakıcısı izle,