TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Heineken Operasyonu - The Heineken KidnappingHeineken'in Kaçırılması Film, 1983’de, Amsterdam’da gerçekleşen, Avrupa’daki en sansasyonel adam kaçırma olayına dayanıyor.


Yönetmenliğini Maarten Treurniet'nin yaptığı Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping filminin oyuncuları;Rutger Hauer, Marcel Hensema, Ton Kas'den oluşuyor.

Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping

Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping İzle

Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping Konusu

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping   2011 - ABD Dram , Gerilim , Korku türündedir.

Konusu:

Heineken'in Kaçırılması Film, 1983’de, Amsterdam’da gerçekleşen, Avrupa’daki en sansasyonel adam kaçırma olayına dayanıyor. Dünyanın en zengin bira üreticilerinden ve Hollanda’nın güçlü adamlarından biri olan Alfred Heineken’in, kurtulamadığı zayıf bir yönü vardır: kendisini ulaşılmaz ve incitilmez sanması. Amsterdam sokaklarında hızla ilerleyen bir arabanın bagajındayken, aksini fark etmesi sadece 35 dakika alır. Alfred ve şoförü, amatörlükleri yüzünden planlarını sürekli tehlikeye atan bir grup hiddetli genç adam tarafından kaçırılmış ve zorlu 21 gün boyunca, soğuk ve dar bir hücrede, duvara zincirlenmiş halde tutulmuştur. Hayatında ilk defa güçsüz kalmış ve çetenin en genci olan, aşağılamaktan ve korkutmaktan sadistçe zevk alan Rem’in eline düşmüştür.Amsterdam, 1983… Dünyanın en zengin, Hollanda'nın ise ekolü sayılan bira üreticisi Alfred Heineken (Rutger Hauer), fidye istemek amacıyla bir grup genç gangster tarafından kaçırılır İşkence dolu 21 gün boyunca soğuk ve dar bir hücreye zincirlenir Fidye ödenip serbest kaldığında, Heineken intikam için kolları sıvar ve hikaye gerçek bir kan davasına dönüşür Dünyanın en sansasyonel kaçırılma olayının gerçek hikayesine dayanan, zekice kurgulanmış gerilim filmi, avcının ava ve mahkumiyetin büyük bir güce dönüştüğünü sürükleyici bir biçimde canlandırıyor.

Rutger Oelsen Hauer (doğum: 23 Ocak 1944) Hollandalı, Altın Küre ödülü kazanmış aktördür. En çok Blade Runner, The Hitcher, Ladyhawke, The Blood of Heroes ve Batman Begins filmlerindeki rolleri ile tanınır. Hauer, Hollanda'nın Breukelen kentinde doğdu. Anne-babası Arend ve Teunke'nin iksi de drama öğretmeniydi. Kendi kaiyerleri ile çok meşgul oldukarıda Rutger ve üç kızkardeşini dadıları büyüttü. Rutger 15 yaşında denize kaçtı ve ir yılının gemide yaşayarak geçirdi. Sonraki üç yılda elektrikçilik ve marangozluk gibi çeşitli işlerde çalıştı. Floris adlı 1969 yapımı televizyon dizisindeki rolü ile oyunculuğa başladı. Kariyerinin yönü, Paul Verhoeven'in Turkish Delight (1973) filminde başrolü alması ile değişti. 1981 yılında, Sylvester Stallone'nin başrolde oynadığı Nighthawks filmindeki psikopat ve soğukkanlı terörist Wolfgar rolünü oynadı ve ilk kez bir Amerikan yapımı filmde rol aldı. Ertesi yıl kült bilim kurgu filmi Ölüm Takibi'nde replicant Roy Batty'yi oynadı. Rutger Hauer sıkı bir çevrecidir. 

SinemaTV 18.05.2013 16:45

SinemaTV 2 18.05.2013 18:30

SinemaTV 19.05.2013 07:15

SinemaTV 2 19.05.2013 09:00

SinemaTV 22.05.2013 06:00

SinemaTV 2 23.05.2013 07:45

Filmden Resimler

Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping izle

 

Heineken Operasyonu - The Heineken Kidnapping izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv, heineken operasyonu konu, d-smart sinema izle, the heineken kidnapping, heineken operasyonu izle,