TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast FiveHızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor.


Yönetmenliğini Justin Lin'nin yaptığı Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five filminin oyuncuları; Vin Diesel , Paul Walker , Dwayne Johnson , Jordana Brewster , Tyrese Gibson 'den oluşuyor.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five izle

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five 2011 - ABD Tür : Aksiyon , Gerilim , Suç türündedir.

Konusu:

Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.

Vin Diesel astrolor/psikiyatrist annesi ve üvey babsaı tarafından büyütülmüştür. Aktörlükle ilgili ilk deneyimini sekiz yaşındayken şans eseri yaşamıştır. O ve arkadaşları gizlice bir tiyatro binasına girip zarar verirken bir görevli onları durdurmuş ve her birine vereceği roller için 20 dolar teklif etmişti. Her gün okuldan sonra çalışmalara gittiler. Orada Vin'in tecrübesiz karyeri babası tarafından yönetilen New York’taki bir Broadway dışı tiyatroda gelişti. 17 yaşındayken para kazanmak için New York'taki kulüplerde koruma olarak çalıştı. Bu zaman içinde adını 'Vin Diesel' olarak değiştirdi. Daha sonra liseye giden Vin üç yıl sonra okuılunu bırakarak kariyerini geliştirmek için Hollywood’a gitti. Tecrübeli bir tiyatro oyuncusu olduğu halde Hollywood’da başarıyı yakalayamadı ve bir yıl sonra New York’a döndü.

Paul William Walker
IV, Amerikalı aktör. 1999 yılında oynadığı Varsity Blues filmiyle birlikte tanınmıştır. Bununla birlikte asıl çıkışını Hızlı ve Öfkeli serisindeki Brian O'Conner karakteriyle yakalamıştır. Bununla birlikte National Geographic kanalında yayınlanan Expedition Great White belgeselinde yer almıştır.

Dwayne Douglas Johnson, Amerikalı sinema oyuncusu, eski Amerikan futbolcusu ve güreşçi.1991 yılında Miami Üniversitesi'yle NCAA ulusal şampiyonluğunu kazandı. 1995'te okuldan mezun oldu. NFL takımları tarafından seçilmeyince Kanada Futbol Ligi'nde Calgary Stampeders ile sözleşme imzaladı ancak iki ay sonra takımdan kesildi. Johnson, dedesi Peter Maivia ve babası Rocky Johnson gibi profesyonel bir güreşçi olmaya karar vermişti ve 1996, 2004 arası Dünya Güreş Federasyonu ( WWF ) olarak bilinen Federasyonda (WWE)'de bir güreşçi olarak ün kazandı. Bu sporun tarihinde dedesi ve babasının ardından yıldız olan ilk güreşçi oldu. Johnson WWF'ye katıldıktan İki yıl sonra WWF Şampiyonasını kazandı.Röportajlar ve tanıtımları için şirketin geçmişi içinde en popüler güreşçilerden biri haline geldi.

Jordana Brewster Kuzgun saçlı güzel Jordana Brewster Panama City, Panama da 26 Nisan 1980 tarihinde doğdu. Altı yaşına kadar Londra, İngiltere de büyüdü. Şu anda ailesinin yaşadığı Rio de Janeiro, Brezilya ya taşınmaya karar verdiler. 4 yıl boyunca burada kalacaktı. Jordana, Rio de Janeiro da kaldığı 4 yıl boyunca, akıcı Portekizce konuşmayı öğrendi. 10 yaşında iken ailesi tekrar taşınmaya karar verdiler. Bu sefer Manhattan'a taşınacaklardı. Buradaki tüm kızlar New York Profesyonel çocuk okullarından önce, katolik okullarına gitmektelerdi.

10 EKİM 2013 PERŞEMBE 00/ 30


11 EKİM 2013 CUMA 16/ 45


16 EKİM 2013 ÇARŞAMBA 16/ 30

Filmden Resimler

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five izle

 

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv kanalı, fast five 5, d-smart 2014 filmleri, fast five izle, hızlı veöfkeli 5: rio soygunu izle,