TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTAFelçli Philip (Robrecht Vanden Thoren), gözleri görmeyen Jozef (Tom Audenaert) ve tekerlekli sandalyeye mahkum kanser hastası Lars (Gilles De Schrijver),spanya'ya doğru yola çıkarlar.


Yönetmenliğini Geoffrey Enthoven'nin yaptığı HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA filminin oyuncuları; Tom Audenaert, Gilles De Schrijver, Robrecht Vanden Thoren, Tuur De Weert'den oluşuyor.

HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA

HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA İzle

HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA 2011 - Belçika yapımı  Komedi türündedir.

Konusu:Üç kafadar sıkı arkadaşlar Felçli Philip (Robrecht Vanden Thoren), gözleri görmeyen Jozef (Tom Audenaert) ve tekerlekli sandalyeye mahkum kanser hastası Lars (Gilles De Schrijver),spanya'ya doğru yola çıkar yaptıkları plan tutarsa hayatlarının en güzel günlerinden birini yaşayacaklar. Hiçbir şeyin kendilerini durdurmayacağına emindirler.Bu macerada bakalım karşılarına neler çıkacak.

Geoffrey Enthoven (May 1974 6 doğumlu) bir Belçikalı film yönetmeni, senarist ve film editörü. 1999 yılında Gent Güzel Sanatlar Kraliyet Akademisi'nden mezun olduktan sonra, kariyeri boyunca birçok adaylık ve ödül kazandı.Aşk Onun ilk uzun metrajlı filmi Çocuklar coşku ile karşılandı ve Flanders Uluslararası Film Festivali Ghent İzleyici Ödülü kazandı ama aynı zamanda Uluslararası Film Festivali Mannheim-Heidelberg Özel Mansiyon aldı sadece edildi. İkinci filmi, The Only One, André Cavens Ödüllü, Sinema Eleştirmenleri Belçikalı Sendikası tarafından 2006 yılının en iyi Belçikalı film seçildi.

Tom Audenaert (Lokeren, Mayıs 21, 1979) bir Flaman aktör.Tom  Küçük Akademi, Brüksel'de uluslararası bir oyunculuk akademisinde 2003 yılına kadar okudu ve daha sonra sokak tiyatrosu şirketi Compagnie Garip aktif oldu. 2008 yılında Ensemble Leporello meydana Avignon Festivali sırasında Temmuz 2010 yılında dahil Brüksel'de bir gezici tiyatro şirketi taşındı. Ayrıca Theater Buffalo, ev sineması Aksident ve Oğullar Productions ve o raflarda durdu içinde.

Gösterim TarihleriSinemaTV 25.02.2013 21:00

SinemaTV 2 25.02.2013 22:45

SinemaTV 26.02.2013 15:15

SinemaTV 2 26.02.2013 17:00

Filmden Resimler

HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA 

izle

 

HOŞÇA KAL - HASTA LA VISTA 

izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart sinema, hosca kal oyuncuları, hosca kal filmi izle, hosca kal yönetmeni, hosca kal konusu,