TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İhanetler Ve Skandallar - The OrangesFilmin konusu, arkadaşının kızı ile ilişki kuran orta yaşlı bir adamın etrafında dönüyor.


Yönetmenliğini Julian Farino'nin yaptığı İhanetler Ve Skandallar - The Oranges filminin oyuncuları; Leighton Meester, Adam Brody, Hugh Laurie, Catherine Keener, Cassidy Gard'den oluşuyor.

İhanetler Ve Skandallar - The Oranges

İhanetler Ve Skandallar - The Oranges izle

İhanetler Ve Skandallar - The Oranges

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz İhanetler Ve Skandallar - The Oranges filmi 2011 - ABD yapımı ve Dram, Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

Filmin konusu, arkadaşının kızı ile ilişki kuran orta yaşlı bir adamın etrafında dönüyor. Adam Brody ise yaşlı adamın oğlu ve de sevdiği kızı babasının çaldığını bilmiyor... Walling ve Ostroff aileleri yıllardır hem en yakın dost hem de kapı komşusudur. Mutlu ve huzurlu iki ailenin hayatlarındaki tüm dengeler, Ostroff’ların hovarda kızı Nina (Leighton Meester), beş yıl aradan sonra bir şükran günü çıkagelince altüst olur. Nina, Walling’lerin geleceği parlak oğlu Toby yerine, babası David’e (Hugh Laurie) ilgi duymaya başlar. Ortalık öyle bir karışır ki, eski dostlar düşman olur.

Yayın Bilgisi:

Sinema TV 28 EKİM 2013 PAZARTESİ 07:45

Filmden Resimler

İhanetler Ve Skandallar - The Oranges izle

 

İhanetler Ve Skandallar - The Oranges izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: sinema tv 2 kanalı, the oranges izle, d-smart 2014 filmleri, the oranges konusu, ihanetler ve skandallar izle,