TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İlginç Teşekkür!Ford Otosan Çalışanlarına LCD TV Bunun Yanı Sıra D-Smart aboneliği de hediye ediliyor.


İlginç Teşekkür!

Üretim, ihracat ve yarattığı istihdamda, son 50 yılın en iyi ticari sonuçlarına imza atan Ford Otosan, 10 bin çalışanına 106 ekran Beko LCD TV göndererek teşekkür ediyor. Arçelik bayileri tarafından dağıtımları başlanan televizyonlar için, tüm çalışanlar tek tek aranarak randevu alınıyor, ardından kurulum gerçekleştiriliyor. Ağırlığı fabrika personeli olan çalışanlara, LCD TV dışında, Digiturk ve D-Smart aboneliği de hediye ediliyor.

Genel Müdür Nuri Otay Rekor seviyede satış adetlerine ulaşmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.üst üste 10'uncu kez pazar liderliğine koştuklarını ve Kasım ayı sonu itibarıyla toplam 119 bin 978 adet satış gerçekleştirdiklerini belirten Otay;'Sadece kasım ayında 12 bin 64 araç sattıklarını dile getirirken,yıl genelinde yüzde 15.6 olan pazar payını kasım ayında yüzde 18'lere yükselttiklerini vurguladı.Ford şuanda Avrupa'daki 5'inci büyük pazar konumunda.

Hediye edilen LCD'leri ve Digiturk ve D-Smart aboneliği alan personel arasında, ihtiyacı olmayan veya paraya çevirmek isteyenler internet siteleri aracılığıyla televizyonları satışa sunuyor.Televizyonlar 850 ila 1.200 arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.Kategori:

Etiketler: d-smart, d-smart aboneliği, d-smart aboneliği hediye , d-smart lcd tv, d-smart ford otosan,