TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İLK AŞKIM - MY FIRST LOVESarah, 18’ine yeni girmiştir ve lise son sınıfa giden çok çalışkan bir örgencidir. Her şey onun için normalken bir anda Zachary isimli yakışıklı bir gence sınıflarına yeni kayıt olur ve ilk görüşte birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.


Yönetmenliğini Marie-Castille Mention-Schaar'nin yaptığı İLK AŞKIM - MY FIRST LOVE filminin oyuncuları; Esther Comar, Martin Cannavo, Vincent Perez, Judith El Zein'den oluşuyor.

İLK AŞKIM - MY FIRST LOVE

DEĞİŞ TOKUŞ - SWITCH İzle

İLK AŞKIM - MY FIRST LOVE

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  İLK AŞKIM - MY FIRST LOVE 2012 - ABD yapımı  Drama,Romantik türündedir.

Konusu: İlk Aşkım’ın başrol oyuncularından bir olan Sarah, 18’ine yeni girmiştir ve lise son sınıfa giden çok çalışkan bir örgencidir. Her şey onun için normalken bir anda Zachary isimli yakışıklı bir gence sınıflarına yeni kayıt olur ve ilk görüşte birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar. Sarah’tan iki yaş büyük olan Zachary, liseyi uzatmıştır ve tembel, umursamaz bir örgencidir. İki genç arkadaşlıklarının başında birbirlerinden çok etkilenmişlerdir ama zamanla paylaşımları birbirlerine daha çok yakınlaşmalarını sağlayacaktır. Tutkulu bir aşkın iki baş rolude Sarah, üniversiteye gitmeyi çok önemserken erkek arkadaşı okulla ciddiye almaz onun üniversiteye gitmek gibi bir niyeti yoktur. Kariyer anlamındaki bu farklı beklentilere ailelerin farklı kültürlere sahip olması da eklenince Sarah ve Zachary’nin ilişkilerine gölge düşmeye başlayacaktır. Fakat iki genç bütün bu olumsuzluklara birlikte göğüs gereceklerdir. Esther Comar ve Martin Cannavo’nun başrollerini paylaştığı İlk Aşkım, Fransız romantizmden hoşlananlar için kaçınılmaz bir filimdir.

Esther Comar oyunculuk dersleri alarak. Mezun olduktan sonra o bir ajan tarafından fark edildi Cours Florent alındı. Bu diziler, oyunlar ve kısa filmler bir kaç küçük roller durak olacak. Ocak 2012'de, o Marie-Castille Mansiyon-Schaar Benim ilk kez, Martin Cannavo'nun ve Vincent Perez gibi bir romantik dram konulu filmde ana karakter.

Martin Cannavo'nun (16 Mayıs 1980)doğdu yakışıklığı sayesinde Fransa'da çok duyulan bir aktör oldu, Somewhere, Milyon-Mile Carry korku, vb.) O tiyatro 18 Ocak 2012 yılında yayımlanan 3 Marie-Castille Mansiyon-Schaar da Esther Comar yanında onun ilk filminde rol aldı. Bu Zach ve Sarah ile güzel bir ikili oldular ve ilk aşkım filminde başarılı sahnelere imza atılar.

Gösterim Tarihleri

SinemaTV 18.02.2013 13:30

SinemaTV 2 18.02.2013 15:15

SinemaTV 22.02.2013 19:15

SinemaTV 2 22.02.2013 21:00

SinemaTV 23.02.2013 11:30

SinemaTV 2 23.02.2013 13:15

Filmden Resimler

İLK AŞKIM - MY FIRST LOVE izle

 

İLK AŞKIM - MY FIRST LOVE izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart sinema, ilk aşkım filmi izle, 2012 romantik aşk filmleri, ilk aşkım oyuncuları, ilk aşkım konusu,