TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İlk Kez - The First TimeEğlenceli film, iki gencin bir hafta sonu boyunca yaşadıklarını anlatan bir lise hikayesidir. Mezun olmak üzere olan son sınıf öğrencisi Dave ile farklı bir okulun birinci sınıfından Aubrey bir gece bir partide tanışırlar.


Yönetmenliğini Anders Anderson'in yaptığı İlk Kez - The First Time filminin oyuncuları; Dylan O'Brien, Britt Robertson, Victoria Justice, Christine Taylor, Molly C. Quinn'den oluşuyor.

İlk Kez - The First Time

İlk Kez - The First Time izle

İlk Kez - The First Time filmini

D-Smart ekranlarından İlk Kez - The First Time izleyebilirsiniz. Film 2012 - ABD Dram, Komedi, Romantik türündedir.

Konusu:

ŠEğlenceli film, iki gencin bir hafta sonu boyunca yaşadıklarını anlatan bir lise hikayesidir. Mezun olmak üzere olan son sınıf öğrencisi Dave ile farklı bir okulun birinci sınıfından Aubrey bir gece bir partide tanışırlar. Sıradan bir konuşmayla başlayan ilişkileri bir anda daha yakın daha romantik ve hazır olduklarından çok daha karmaşık bir hal alır.

Dylan OBrien Dylan New York'da doğdu ve büyüdü, daha sonra 12 yaşındayken ailesiyle birlikte California'ya taşındı. Babası kamera operatörü, annesi ise eski aktristir. MTV dizisi Teen Wolf'daki Stiles rolü ile tanınır. İlk filmi High Road'dur. Dylan ve rol arkadaşı Tyler Posey dizide oldukları gibi gerçek hayatta da arkadaşlar. Dylan piyano ve gitar çalıyor ama en sevdiği müzik aletinin bateri olduğunu söylüyor.

Brittany Leanna "Britt" Robertson
18 Nisan, 1990 yılında doğan Amerikalı bir oyuncudur. Onu daha önce Dan in Real Life filmindeki Cara Burns karakteriyle, Swingtown filmindeki Samantha karakteriyle, The Tenth Circle filmindeki Trixie Stone karakteriyle, Life Unexpected filmindeki Lux Cassidy ve Çığlık 4 filmindeki Marnie Cooper karakteriyle tanıyoruz. Son zamanlarda oynadığı Avalon Lisesi filmindeki Allie Pennington karakteri, The First Time filmindeki Aubrey Miller rolüyle ve The Secret Circle dizisindeki Cassie Blake karakteriyle önü açılmıştır.

Victoria Dawn Justice
, Amerikalı aktris, model ve şarkıcı. Zoey 101'deki Lola Martinez ve Victorious dizisindeki Tori Vega rolleriyle ünlenmiştir.Justice, Hollywood, Florida'da doğdu. Annesi Porto Riko babası İrlanda kökenlidir. Madison adında bir kız kardeşi vardır. 10 yaşındayken ailesiyle Hollywood, California'ya taşındı. Oyunculuk eğitimi alıp reklam filmlerinde oynadı.

Taylor, Allentown
, Pennsylvania'da doğdu. Joan ve Skip Taylor'ın kızı olan oyuncunun babası bir özel güvenlik şirketinin sahibi idi. Taylor'ın Brian adında bir erkek kardeşi vardı. Oyuncu Allentown Merkez Katolik Lisesine (Allentown Central Catholic High School) devam etti.

Yayın Bilgisi:

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 26 Ekim Pazartesi 19:05-20:35

Filmden Resimler

İlk Kez - The First Time izle

 

İlk Kez - The First Time izle

 

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, the first time konusu, dsmart 2016 izle, the first time izle, İlk kez izle,