TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İlk Mahsul - First GrowthCharlie Maréchal kendi hayatını yaşamak isterken bir anda aileden kalan 200 senedir işlettiği üzüm bağınının işletmesini babasından devralmak durumunda kalır.


Yönetmenliğini Jérôme Le Gris'nin yaptığı ve Oyuncuları David Oyelowo, Monica Dolan, Arsher Ali, Rupert Procter, Kaleem Janjua'den oluşuyor.

İlk Mahsul - First Growth

İlk Mahsul - First Growth izle

İlk Mahsul - First Growth  D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz. 2013 - İngiltere, Dram türündedir.

Konusu:

Charlie Maréchal, 200 senedir ailesinin işlettiği ve son dönemde iflas tehlikesiyle karşı karşıya olan üzüm bağınının işletmesini babasından devralmak durumunda kalır. Şarap yapım süreciyle ilgili çok az deneyime sahip olan Charlie, tüm riskleri göze alıp terk edilmiş eski yöntemlerle teknolojiyi birleştirmeye karar verir.

Laura Smet
(15 Kasım 1983) Fransız oyuncu. O Neuilly-sur-Seine, Fransa, rock müzisyeni Johnny Hallyday kızı ve aktris Nathalie Baye doğdu. 1986 yılında Jean-Jacques Goldman şarkısı yazdı Laura 'hangi Johnny Hallyday kaydedildi. gibi ünlü ebeveynlerin kızı o okulda mutsuz, o kadar büyüyen okullarda birçok kez değişti ve o bazen seçildi - Aslında örneğin olduğunu söyledi o zaman rap müzik moda oldu at, Babası eski kafalı rock'n'roller oldu. O başlangıçta onun vaftiz babası gibi bir tiyatro ajan olmak istiyordu, Dominique Besnehard.

Kanal

Moviesmart Fest HD 7. KANAL 11 Temmuz Pazartesi 21:45-23:35

Filmden Resimler

İlk Mahsul - First Growth izle

İlk Mahsul - First Growth izle

Fragman İzle

Kategori:

Etiketler: moviesmart fest hd, first growth konusu, dsmart 2017 izle, first growth izle, İlk mahsul izle,