TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Işın Kampı - Camp X-RayHayatında hep yanlız kalan ve canı sıkılan Amy orduya katılmaya karar verir, ancak umduğu gibi Irak'a değil, Guantanamo'ya gönderilir. Buradaki mahkumlardan Ali Amir ile aralarında tuhaf bir arkadaşlık başlar başlar.


Yönetmenliğini ndrew Peter Sattler'nin yaptığı ve Oyuncuları Kristen Stewart, Lane Garrison, Peyman Moaadi, Tara Holt, Marco Khan'den oluşuyor.

Işın Kampı - Camp X-Ray

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal izle

Işın Kampı - Camp X-Ray filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film2014 - ABD Dram Komedi türündedir.

Konusu:

Hayatında hep yanlız kalan ve canı sıkılan Amy (Kristen Stewart) orduya katılmaya karar verir, ancak umduğu gibi Irak'a değil, Guantanamo'ya gönderilir. Buradaki mahkumlardan Ali Amir ile (Peyman Moaadi) aralarında tuhaf bir arkadaşlık başlar başlar.

Lane Garrison
ABD'li oyuncu, Prison Break dizisinde canlandırdığı David "Tweener" Apolskis karakteriyle tanınmaktadır. 2 Aralık 2006 da kullandığı arabanın karıştığı kaza sonucu - üçü de 18 yaşın altında - bir kişinin ölümüne iki kişinin yaralanmasına yol açtığı için 31 Ekim 2007 de 40 ay hapis cezasına çarptırılmıştır. Yapılan değerlendirmelerde kanında hem yasal miktardan fazla alkol hem de kokain çıkmıştır. Hakkında taşıt kullanırken adam öldürme içkili araba kullanma, 18 yaşından küçüklere alkol sağlama suçlamalarından 6 sene 8 ay hapis cezası istenmiştir. Zaten hapis te geçirdiği 91 gün ve iyi hal göze alınarak Şubat 2008 de tahliye edilmiştir.

Kristen Jaymes Stewart
(d. 9 Nisan 1990) Amerikalı televizyon ve sinema aktrisi. Alacakaranlık filmindeki "Bella Swan" karakteri ile ünlenmiştir. 2015 yılında Clouds of Sils Maria filmindeki perfosmansı ile César Ödülleri nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Kristen Stewart César Ödülleri ni kazanan ilk Amerikalı kadın oyuncu olarak tarihe geçmiştir.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 03 Mayıs Pazar 21:00-23:07

Filmden Resimler

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal izle

Dolandırıcılık Sanatı - The Art Of The Steal izle

Fragman İzle


Kategori: