TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

İyi Kızlar - Very Good GirlsLiseden yeni mezun olan iki güzel kız birlikte yaz tatilinde çıkmaya karar verirler. New York’ lu iki genç kızın hikâyesi anlatılmaktadır. Ancak bu düşündükleri kadar kolay olmamaktadır.


Yönetmenliğini Naomi Foner'nin yaptığı ve Oyuncuları Elizabeth Olsen, Dakota Fanning, Clark Gregg, Kiernan Shipka, Demi Moore'den oluşuyor.

İyi Kızlar - Very Good Girls

İyi Kızlar - Very Good Girls izle

İyi Kızlar - Very Good Girls filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2013 - İngiltere, ABD Dram türündedir.

Konusu:

Liseden yeni mezun olan iki güzel kız birlikte yaz tatilinde çıkmaya karar verirler. New York’ lu iki genç kızın hikâyesi anlatılmaktadır. Ancak bu düşündükleri kadar kolay olmamaktadır. Bir gün karizmatik bir sokak sanatçısına her ikisi birden âşık olunca işler karışır.

Elizabeth Chase
"Lizzie" Olsen (16 Şubat 1989 doğumlu) Amerikan aktris ve kız kardeşi Mary-Kate ve Ashley Olsen Oyunculuğa çocukluğunda tiyatro ile başladı.

Clark Gregg
, 80’lerin sonundan itibaren filmlerde ve dizilerde küçük roller almaya başladı. Bu filmlere artık türünün klasiklerinden sayılan “The Usual Suspects” ve Paul Thomas Anderson başyapıtı “Magnolia” da dahil. Gregg’in gözü aslında yönetmenlikteydi, ama bu işe sıra gelinceye kadar bir dizi filmde irili ufaklı roller üstlenmesi gerekiyordu.

Demetria Gene Guynes
, bilinen adıyla Demi Moore, ABD'li aktris. 1990'lı yıllarda büyük bir popülariteye sahip olan Moore, Hayalet, Birkaç İyi Adam, GI Jane ve Striptiz gibi filmlerdeki performansıyla akıllardadır.1980'de henüz 18 yaşındayken Freddy Moore ile evlenen Moore 5 yıl sonra ayrıldı. Bu evlilikte edindiği Moore soyismini sahne adı olarak kullanmaya devam eden oyuncu, bir süre Emilio Estevez ile birlikte oldu.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 01 Haziran Pazartesi 21:00-22:30

Filmden Resimler

İyi Kızlar - Very Good Girls izle

İyi Kızlar - Very Good Girls izle

Fragman İzle


Kategori:

Etiketler: moviesmart premium hd, very good girls konusu, d-smart 2016 filmleri, very good girls izle, İyi kızlar izle,