TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

Kaçak Prenses - A Royal Night OutElizabeth ve Margaret de bu bu büyük eğlenceye katılmak isterler. Ancak kral George bir balkon konuşması yapacaktır ve kızlarının da yanında olmasını ister.


Yönetmenliğini Jérôme Julian Jarrold'nin yaptığı ve Oyuncuları Emily Watson, Rupert Everett, Sarah Gadon, Jack Reynor, Roger Allam'den oluşuyor.

Kaçak Prenses - A Royal Night Out

Kaçak Prenses - A Royal Night Out izle

Kaçak Prenses - A Royal Night Out filmini D-Smart ekranlarından izleyebilirsiniz. Film 2015 - İngiltere Dram, Gerilim, Romantik türündedir.

Konusu:

Elizabeth ve Margaret de bu bu büyük eğlenceye katılmak isterler. Ancak kral George bir balkon konuşması yapacaktır ve kızlarının da yanında olmasını ister. Babalarını güç bela ikna eden genç prensesler, halkın arasında daha önce hiç yaşamadıkları maceralarla ve aşkın ilk kıvılcımlarıyla karşılaşırlar.Babalarını güç bela ikna eden genç prensesler, halkın arasında daha önce hiç yaşamadıkları maceralarla ve aşkın ilk kıvılcımlarıyla karşılaşırlar.

Sarah Gadon
, 1987 doğumlu Kanadalı aktris. David Cronenberg'in A Dangerous Method'ında rol alarak ünlenmiştir.Toronto, Ontario'da doğan Gadon'ın babası psikolog, annesi öğretmendi. James adlı bir erkek kardeşi vardır. Çocukluğunda dans ve baleyle ilgilenen Gadon, sonra oyunculuğa yöneldi. 10 yaşında La Femme Nikita filmiyle ilk rolünü aldı. Sonraki yıllarda televizyon dizilerinde boy gösterdi. Ayrıca birçok dizide seslendirme yaptı.

Kanal

Moviesmart Premium HD 1. KANAL 11 Ekim Pazar 21:00-22:37

Filmden Resimler

Kaçak Prenses - A Royal Night Out izle

Kaçak Prenses - A Royal Night Out izle

Fragman İzle


Kategori: