TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

KAHKAHA - LOL (2008)Lola adlı bir genç kızın piskolojik sorunları ve ailesinin onun büyüdüğünü kabulenmemesi üzerine yazılmış komedi, gençlik türünde güzel bir filmdir.


Yönetmenliğini Lisa Azuelos'nin yaptığı KAHKAHA - LOL (2008)  filminin oyuncuları; Sophie Marceau, Christa Theret, Jérémy Kapone, Jocelyn Quivrin, Félix Moati'den oluşuyor.

KAHKAHA - LOL (2008)

KAHKAHA - LOL (2008)İzle

KAHKAHA - LOL

D-Smart ekranlarında izleyebileceğiniz  KAHKAHA - LOL 2008 - Fransa Komedi , Gençlik türündedir.

Konusu: Lola yaz tatilinin bitmesinden hiç de mutlu değildir. Zira artık okula geri dönme vaktidir. Ancak asıl sorun annesi ile ilişkisindedir. Annesi Anne (Sophie Marceau) ona bir çocukmuş gibi davranmakta; en basit konularda bile onu yalanlarla oyalamaktadır...

Sophie Marceau 14 yaşına kadar spotlardan uzak bir yaşam süren Sophie, yakın bir arkadaşından Fransız yönetmen Claude Pinoteau'nun yeni yüzler aradığını duydu ve yönetmenin bir gençlik filmi olan La Boum adlı filminde rol almak için başvurdu. Seçmeleri kazandı ve film çok büyük iş yaparken bu gencecik başrol oyuncusu da bir anda Fransa'nın diline düşüverdi. Ertesi yıl filmin hemen ikincisi çekildi ve tabii ki Sophie yine başroldeydi. Henüz 17 yaşında 1 milyon fransız frangı ücret almış ve olay yaratmıştı. Bu arada ünlü Polonyalı yönetmen Zulawski'yle tanışan Marceau, onun filmi L'amour Braque'da oynadı. Film onun dünya çapında tanınmasını sağladı. Bu arada özel hayatını da Zulawski ile paylaşmaya başlamıştı. Artık Fransız filmlerinin değişmez oyuncusuydu. Güzelligi ve yeteneği ile herkesi büyülüyordu.

 Jocelyn Quivrin 14 Şubat 1979'da Fransa'da doğan ünlü Fransız oyuncu. Sinema sanatçısı Alice Taglioni ile birlikte yaşayan Quivrin'in 8 yaşında bir oğlu bulunuyor. İlk kez 13 yaşında kamera karşısına geçen ve birçok filmde rol alan aktör, Fransa'daki sinema festivallerinde çeşitli ödüller kazanmıştı.

SinemaTV Aile 19.03.2013 14:45

Filmden Resimler

KAHKAHA - LOL izle

 

KAHKAHA - LOL izle

 

Fragman İzleKategori:

Etiketler: d-smart izle, lol konusu, kahkaha filmi izle, lol oyunculari, lol filmi,